PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33404}
7,4 307 615
ocen
7,4 10 1 307615
7,5 30
ocen krytyków
Shrek 2
powrót do forum filmu Shrek 2

Miała szansę. Dlaczego zdecydowała się pozostać ogrem?

MJChannelPL

Bo kochała Shreka jako Ogra z tego co zrozumiałem.

ocenił(a) film na 8
MJChannelPL

Bo chciała być ze Shrekiem jakkolwiek by nie wyglądał i wiedziała, że on jako ogr na swoich bagnach czuje się najlepiej, a na Królewskim Dworze czuł się nieswojo. Stąd wybór. A z innej beczki... nie byłoby wtedy dwóch kolejnych części Shreka i kasiury z nich :P

ocenił(a) film na 10
MJChannelPL

bo twórcy chcieli pokazać ze lans i piękno nie sa najwzniejsze jak w przypadku picusia Ksiecia z bajki, ze na siłe chcemy być ,,FAJNI,, i dostrzegani , Fiona pomimo skomplikowanego charakteru i niewyszukanej urody zakochała sie w Shreku ale takim jakim go poznała od początku , jednak Shrek nie mógł się odnaleźć w nowym środowisku zlasowanej metropolii i stwierdził ze dla Niej może się az tak zmienić ... Lecz Fiona kochała go za jego ,,WEWNĘTRZNE PIĘKNO ,, baja dla dzieci a dla mnie ma tak GŁĘBOKI MORAŁ ... ze az sie dziwie jak to im sie udało stworzyć takie arcydzielo by i sie dorosłym podobało i dzciakom ... ale nasz wspanialy polski dubbing sie tez do tego ogromnie przysłużył :)

ocenił(a) film na 10
peace_z_you

Zgadzam się, bardzo mi się podoba jaki zabieg zrobił w tym filmie DreamWorks : )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones