PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9509}

Shrek

7,8 833 481
ocen
7,8 10 1 833481
7,5 42
oceny krytyków
Shrek
powrót do forum filmu Shrek

Czas

ocenił(a) film na 9

Jak ten czas szybko leci, już prawie 11 lat minęło od premiery. A Shrek nadal tak samo mi się podoba jak kiedyś. Dla mnie jest to jedyna z najlepszych bajek na świecie i śmiało może równać się z produkcjami Disneya z lat 90.

ocenił(a) film na 10
Rohini

a ja się z tobą nie zgodzę i powiem : TO NAJLEPSZA BAJKA NA ŚWIECIE, a nie jedna z najlepszych ;D

ocenił(a) film na 10
Rohini

Tak, od tego czasu nastąpiły nawet zmiany językowe - w ostatniej scenie jest wypowiedź osła : "celebrities relationships have never last long " co przetłumaczono wtedy : "związki prominentów nigdy nie trwały długo"- tak troche bez sensu , ale nie było wtedy wyjśca..... dzis na pewno przetłumaczono by " związki celebrytów..." ale wtedy w poslkim języku nie było jeszcze tego słowa...

Rohini

Trzeba przyznać, że niezła bajka, ma fajny sountrack, nie ma za dużej konkurencji w swoim gatunku, chyba że tego starego Króla Lwa, ale tutaj są inne postacie, więc film jedyny w swoim rodzaju.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones