PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104321}

Shutter - Widmo

Shutter
7,1 60 329
ocen
7,1 10 1 60329
6,3 6
ocen krytyków
Shutter Widmo
powrót do forum filmu Shutter - Widmo

Przepraszam za capslock ale nie mogłam, poszukuję muzyki z tego filmu tzn. tej co np. leciała jak kremowali ciało dziewczyny albo jak ona i bohater w przeszłości razem ze sobą chodzili, tak mi się spodobała że muszę wiedzieć co to jest

użytkownik usunięty
into_the_moonlight

Obawiam się, że oficjalny lub nieoficjalny soundtrack się nie ukazał. Pozostaje chyba tylko wyciąć z filmu interesujące Cię kompozycje. Znalazłem też tego kompozytora na FB, więc możesz z nim porozmawiać. :)

ocenił(a) film na 9

możesz dać fb kompozytora?

ocenił(a) film na 9

a można wysłać na fb pw do takiej osoby nie prrywatnej? i jest szansa że przeczyta?

użytkownik usunięty
into_the_moonlight

He he, przecież to też człowiek. Dlaczego miałby nie przeczytać?

https://th-th.facebook.com/ccpppp

Jeśli podejmiesz rozmowę, to mam nadzieję, że zdasz nam z niej relację. :)

ocenił(a) film na 9

Może ma tyle wiadomości że cih nie czyta może jest sławny w Tajlandii xD Już napisłam i nawet chyba zalajkuję jego stronę! Dzięki za page dobry człowieku, napiszę ja czy udało mi się zdobyć song xD

ocenił(a) film na 9

O Panie 15 minut i odpisał! Co za człowiek!
Przytoczę naszą rozmowę na pw

Rozmowa rozpoczęła się dzisiaj

Ja
16:17

Hi, I come from Poland and I'm a fan of your arts, there is one thing that I wonder about. I watched the movie "Shutter" and there was beautiful music (such as when the hero and Natre were together as a pair, or at the same end of the movie, or when they cremated Natre) I wanna know how is it's name? Sorry about bother you but I just must know it's so beautiful! I hope you will write me
Chatchai Pongprapaphan
16:34


Wow ! That was my 10 years ago work. ^^ I guess I know what you are talking about. But I'm not sure that I could bring that music back. I'll try. Thank you ^^
Ja
16:37

Oh thank you if you only could try! And it's my pleasure!
might try*

Tak serio trochę nie zrozumiałam czemu on mówi że nie wiem czy może "bring back" that music? Co że jej nigdzie na necie znaleźć nie można o to mu chodzi? Bo ja chciałam nazwę tytułu a on pisze o bringobackowaniu xD

Odpisał facet z komórki tak btw xD

ocenił(a) film na 9
into_the_moonlight

swoją drogą jak rozmaiwam z kimś znajomym na pw fejsa to klikam jego nazwisko z rozmowy i wchodzę w jego profil a z tym panem tak się nie da xD ciekawe czemu

ocenił(a) film na 9
into_the_moonlight

ale tak trochę masakra jak pomyśleć, tzn. taka pozytywna, pisałam na fb z facetem który jest chyba sławny w tajlandii xD Z artystą i gwiazdą. U nas on nieznany ale jak tak pomyśleć... jej :D

ocenił(a) film na 9
into_the_moonlight

Chatchai Pongprapaphan

It's your lucky day haha. Give me your email and I send you mp3.
Ja
16:55

(mój email) definitely lucky day! Thank you!

ocenił(a) film na 9
into_the_moonlight

dostałam songa! znów za 15 minut odpisał! Cud facet!!

ocenił(a) film na 9
into_the_moonlight

naprawdę klawy gość z niego :D

ocenił(a) film na 9
into_the_moonlight

napisałam że nie mogę uwierzyć że tak szybko a on że też w to nie może uwierzyć xD Ale nie wiem najpierw mówił że nie wiem czy się uda i w nie wiem godzinę czy niecałą już dostałam muzykę xD

użytkownik usunięty
into_the_moonlight

Może rzeczywiście nigdzie w dobrej jakości nie można jej znaleźć w internecie. A z tym "bring back" chyba chodziło o to, że gdzieś mu tam zalega na jego płytach i nie wiedział, czy to znajdzie.

Myślę, że muzycy myślą trochę inaczej. Znacznie większą radość będzie sprawiać im to, że komuś się spodoba coś, co stworzą, a że przy okazji wpadnie jakiś pieniądz, to dobrze.

Dostałaś kompozycję? To świetnie. He he, chyba zaskoczyło go to, że odezwał się do niego ktoś z Polski.

Ja spróbuję się odezwać do pana Krzesimira Dębskiego, bo też podoba mi się pewna kompozycja, której nigdzie nie ma. No, chyba że wytnę z filmu, ale to nie to samo. :)

ocenił(a) film na 9

"Myślę, że muzycy myślą trochę inaczej. Znacznie większą radość będzie sprawiać im to, że komuś się spodoba coś, co stworzą, a że przy okazji wpadnie jakiś pieniądz, to dobrze." ja bym to jeszzce ujęła chyba tak, że nie tyle muzycy co artyści xD

Ciekawe czy odzywają się do niego kiedy ludzie z innych krajów świata, może nie Polski ale nie że Tajlandia czy coś tylko Niemcy albo coś takiego

A z jakiego filmu jest ta kompozycja Krzesimira Dębskiego? :)

użytkownik usunięty
into_the_moonlight

Tak, również miałem na myśli ogólnie artystów.

Jaki film? "Ciemna strona Wenus". Podczas napisów końcowych.

ocenił(a) film na 9

mhm :)

ogólnie to muzyka z filmów często jest genialna po prostu. Wiele razy mi się podobał jakiś kawałek wykonany nie przez zespół ale przez kompozytora muzyki filmowej :)

użytkownik usunięty
into_the_moonlight

Zgodzę się. Muzyka filmowa jest po prostu genialna. :)

ocenił(a) film na 9

Nie wiem czy znasz, ale podobały mi się utwory daniela Lichta, tytuły gdzieś zapisane w wordpadzie nie pamiętam z jakich filmów ale nazwisko zapamiętałam xD

użytkownik usunięty
into_the_moonlight

Kompozytora znam, ale nie znam żadnej jego kompozycji. Musiałbym pewnie obejrzeć jakiś film z jego muzyką, bo tak na surowo, to wątpię, żeby coś mi się spodobało.

ocenił(a) film na 9

w sensie, musisz zobaczyć muzykę z obrazem w filmie a nie samą muzykę? :P

ocenił(a) film na 9

dużo znasz tych kompozytorów ja nigdy po nazwisku żadnego poza Lichtem nie kojarzyłam tak btw :D

użytkownik usunięty
into_the_moonlight

Tak, musiałbym zobaczyć obraz w połączeniu z muzyką. Czy dużo znam kompozytorów? Całe mnóstwo. Cel Twojego postu został osiągnięty i dalej chyba nie ma co ciągnąć rozmowy tutaj na forum. Chyba, że prywatnie. :)

Muzyka filmowa jest dla mnie święta. :)

ocenił(a) film na 9

więc pewnie nie zechcesz posłuchać, ale mi się to spodobało https://www.youtube.com/watch?v=99wkjm-ptaU

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones