PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104321}

Shutter - Widmo

Shutter
7,1 60 329
ocen
7,1 10 1 60329
6,3 6
ocen krytyków
Shutter Widmo
powrót do forum filmu Shutter - Widmo

No po prostu litosci... jest co najmniej o 100 miejsc za wysoko. Szczerze to sie nie martwie bo jestem przekonany ze wkrótce ten film spadnie z tej listy.

ocenił(a) film na 8
Klopsik1988

Największa bzdura w dziejach ludzkości ;) nie oglądałem ,ale na 100 nie zasługuje ;) lol.
A co do samej listy i spadania, to owszem zaraz wyleci, ale za jakiś czas znowu wskoczy itd. Widać ,że nie zaglądasz tu często ;)

pozdro

ocenił(a) film na 10
Klopsik1988

"Nieogladalem..." więc się nie wypowiadaj.

ocenił(a) film na 8
Klopsik1988

Coś FILMWEB musi zrobić z takimi osobami,bo taki debilizm jaki prezentuje autor tego tematu to szczyt głupoty...hehe,nie no żartuje, raczej chciałbym żeby można było zabronic publikacji takich tematów,ale cóż-wolność słowa.Jak można wypowiadać sie na temat czegoś z czym sie nie miało żadnego kontaktu.AHHH...aż krew zalewa.A film to jedyny który mną drgnął porządnie w ostatnich latach,naprawde dobry "STRASZAK".

Klopsik1988

Zgadzam się, że nie zasługuje, ale mimo wszystko należy najpierw obejrzeć i później oceniać, a nie pisać takie debilne posty

Klopsik1988

Jeeeezu litości ten kolo mnie rozwalił w zupełności nieogladałem ale to szit a dlaczego bo ja tak mówie i tak ma być....dam ci dobra rade nieudzileaj się na temat czegoś jeśłi nawet tego nie znasz w tym momencie poprostu pokazałeś czego nie potrafisz a napewno nie potrafisz wyrazic swojego zdania i kierujesz się tym co inni ci narzucą....

ocenił(a) film na 9
Klopsik1988

Kolego najpierw obejżyj film, przez ogromną rzesze ludzi uznany za najlepszy horror jaki widzieli, na czym opierasz swoje gownianie założenie że nie zasługuje do top100 ? bo twoim zdaniem Moda na Sukces odcienek 20317 był lepszy bo byla taka super fabula, mąż zdradza żonę z psem to kreci tesciowa a ich córka w tym czasie flirtuje z dziadkiem

ocenił(a) film na 10
Klopsik1988

nieogladales,ze pozdroo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones