PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104321}

Shutter - Widmo

Shutter
7,1 60 329
ocen
7,1 10 1 60329
6,3 6
ocen krytyków
Shutter Widmo
powrót do forum filmu Shutter - Widmo
ocenił(a) film na 8
ollo

Tak, to jedna ze straszniejszych scen z horrorow.

ocenił(a) film na 9
ollo

Świetna scena,ale dla mnie dziewczyna na masce-roz****dala umysł;)

ocenił(a) film na 7
ollo

A mnie najbardziej przeraża scena, jak aparat spada na podłogę, robi fotę a ona siedzi mu na karku...

ocenił(a) film na 9
czarna_maggie

Tak, ja się zastanawiałem, czemu tak go boli kark, skoro nie był to groźny wypadek i nosił ten kołnierz leczniczy a tu ZONK!

ocenił(a) film na 7
korndddd

To naprawdę była mocna scena. A potem jak siedzi w tym szpitalu a ona dalej uczepiona jego szyi... Jeden z najlepszych horrorów jakie widziałam.

ocenił(a) film na 9
czarna_maggie

Ale też świetnym elementem tego było, że w czasie badania waga wskazywała na 120 kilo- ciekawe czy ktoś z oglądających film domyślił się wtedy o co chodzi. Ja bardzo lubię w filmach tego typu wskazówki, które wyłapią tylko najbystrzejsi- podobnie było w filmie Psychoza- ale tam było to bardziej oczywiste i chyba każdy się domyslał.

ocenił(a) film na 7
korndddd

Och,Psychoza...:D Super film! Chociaż osobiście uważam że to bardziej film psychologiczny niż horror, ale co tam. Przyznam że zwykle chaotycznie patrzę na szczegóły, więc tego nie zauważyłam lub zignorowałam. Szkoda, że większość horrorów nie potrafi tak trzymać w napięciu jak "Widmo"...

ocenił(a) film na 8
korndddd

No właśnie zauważyłem ten fakt, ale pomyślałem przez chwilę, że sam jest duchem... że waga mu spadła, a nie pokazała 120 kilo :)
Jeden z lepszych horrorów, to prawda!

czarna_maggie

Dokładnie. Motyw z bolącym karkiem widz od razu skreśla oglądając 1 raz - ot chłopa szyja boli i koniec. Ale jak na końcu fota o=pokazuje prawdę to ryje beret konkretnie. Genialny motyw. Genialny horror.

ocenił(a) film na 7
lordi222

Ja za horrorami nie przepadam, a tu proszę... Bardzo fajnie budują napięcie i klimat. Nie to co te amerykańskie śmiecie... Jakoś w nich za dużo bezsensownego przelewu krwi moim zdaniem.

ocenił(a) film na 6
ollo

Jestem dumny z tego, że dotrwałem do końca 6/10 za pokazanie ułamka japońskiej kultury.

ocenił(a) film na 10
pa1nercio

Jakiej japońskiej kultury? To był film tajlandzki :D

ocenił(a) film na 8
Hasan89

Właśnie. Jak już, to azjatyckiej kultury. Błagam...xD

ocenił(a) film na 8
ollo

Świetny film ,jeden z lepszych horrorów.

ocenił(a) film na 7
ollo

no mocny film, chyba jeden z najlepszym, bo na prawde strasznych horrorow..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones