PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104321}

Shutter - Widmo

Shutter
7,1 60 329
ocen
7,1 10 1 60329
6,3 6
ocen krytyków
Shutter Widmo
powrót do forum filmu Shutter - Widmo

Mam dylemat. Na polsacie o 22 leci ten film a prawie w tym samym czasie na pulsie o 23 jest REC. Który według was lepiej obejrzeć?

ocenił(a) film na 6
Zetrox00

zdecydowanie [REC] gdyż na polsacie leci gorsza wersja widma, obejrzyj sobie kiedyś tajlandzką z 2004. Dziś jednak polecałbym REC'a

damianchm

na polsacie jest przeciez wersja tajlandzka

Ghost_1

sorry filmwweb mnie oszukal
jednak amerykanska, nie jest taka zla swoja droga ale rec straszniejszy :)

ocenił(a) film na 6
Ghost_1

Lepiej obejrzeć jako pierwszą tajlandzką, ta z 2008 to zwykła podróbka. a co do REC'a pierwsza część na prawdę im wyszła, innowacyjny pomysł, ciekawie to wszystko zrobione, momentami , nie za często ale jednak straszy ;)

Ghost_1

No dobra. Jednak to ja pomyliłem wersje. Zapomniałem że jest jeszcze jedna i wybrałem tą co była w wyszukiwarce wyżej ;)

Zetrox00

No to chyba obejrzę przez godzinę 'widmo'. Jak mnie nie wciągnie to najwyżej zmienię kanał :D

Zetrox00

ja wybieram Polsat bo tego jeszcze nie oglądałam.

ithurtssogood_2

ja się też tym kieruję ;) a REC dobry, ale czy straszny?

użytkownik usunięty
iria89

ehh, też zostałem oszukany przez filmweb.. mimo ze nie widziałem oryginału ta podróbka nie jest zła ;)

no nie powiem, najgorszy nie był, ale taki mało horrorowaty. Jednak Freddy Kruger nadal jest dla mnie najstraszniejszy ze strasznych :)

użytkownik usunięty
iria89

Jakoś nie mogę się do tego zabrać. Czemu masz tylko jeden film oceniony?;p

wszyscy oceniają filmy z najwyższej polki, ja tez je lubię. Uwielbiam LOTR czy Star Wars (rzecz jasna od Nowej nadziei wzwyż) ale jakoc nie czuje potrzeby dokladania im kolejnego punkcika bo bardziej fantastyczne byc juz nie moga:) a tak poza tym to pewno z lenistwa:P

użytkownik usunięty
iria89

Ja głównie oceniam filmy, żeby potem mieć wgląd co widziałem, a czego nie, żeby w tv tego samego szmelcu kilka razy nie oglądać ;) A oceniając LOTRa i inne wielkie produkcje oddaje hołd autorom i aktorom za wspaniałe dzieła :D

użytkownik usunięty
iria89

Co do REC, oglądałem dość dawno, z tego co pamiętam był dobry, a czy straszny, nie pamiętam :D

Zetrox00

Jednak widmo mnie wciągnęło. Moim zdaniem jest niezły. A rec pożycze od koleżanki bo ma na płytce. I problem rozwiązany. Dzięki za opinie ;)

ocenił(a) film na 8
Zetrox00

ja ogladalam oba, i tajlandzki Shutter straszny, amerykanski taki sobie, a REC podpowiadam mozna obejrzec na iplex.pl (z polskimi napisami)

Zetrox00

Zdecydowanie Widmo. REC to tylko dla miłośników filmów o zombie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones