PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104321}

Shutter - Widmo

Shutter
7,1 60 329
ocen
7,1 10 1 60329
6,3 6
ocen krytyków
Shutter Widmo
powrót do forum filmu Shutter - Widmo

The BEST !!!

ocenił(a) film na 10

Jestem fanem horrorów i widziałem już naprawdę mnóstwo produkcji z różnych krajów - do dnia
dzisiejszego nic nie zrobiło na mnie większego wrażenia - autentycznie film straszy, znam osoby
które nie są w stanie oglądnąć do końca :) Oczywiście dotyczy to tylko i wyłącznie Tajlandzkiej
wersji. Nr 1 w kategorii horror. 10/10

ocenił(a) film na 9
mroz84

uważam podobnie, a 2 sceny z tego filmu zasługują na Oscara ;)

mroz84

Do dziś nie obejrzałem straszniejszego, może nie pamiętam, ale wątpię. Jest w nim coś takiego czego brakuję innym podobnym filmom.
Pamiętam jak się go oglądało w kinie :D

użytkownik usunięty
mroz84

jeden z najlepszych horrorów jakie widziałam :D

ocenił(a) film na 10
mroz84

Nieźle mnie nastraszyl ten film:D

ocenił(a) film na 8
mroz84

Jestem fanem horrorów, film bardzo dobry.. grzechem było by nazwać go złym, aczkolwiek film nie jest jakiś mega straszny w skali jeden do dziesięciu, ,,straszność'' filmu oceniam na trzy.

ocenił(a) film na 9
KulturalneOcenianie

to jakie filmy oceniasz na 10 w kategorii 'straszność'?

ocenił(a) film na 8
korndddd

Nie widziałem naprawdę strasznego horroru, ja przez to iż jestem fanem gier z gatunku horror, całkowicie inaczej odbieram strach w filmach.
PS nie mówie o slendermanie czy scp..... ;)

ocenił(a) film na 6
KulturalneOcenianie

gry sa dużo straszniejsze niestety, potem filmy nie robia wrazenia :)

also, scp?

ocenił(a) film na 6
_nagash

a już mam moglem od razu wpisac w gogle

ocenił(a) film na 8
_nagash

Scp serio ta gra troszke straszy i tyle nie jest to amnesia czy silent hill 3

ocenił(a) film na 9
korndddd

Nie przejmuj się, u tego gościa 3 to najwyższa ocena straszności w filmach. Więcej w tym temacie: http://www.filmweb.pl/film/Shutter+-+Widmo-2004-104321/discussion/Bardzo+Dobry+f ilm%2C+mało+straszny+aczkolwiek+bardzo+dobry,2263401

ocenił(a) film na 8
moooras

Dlatego że filmy nie są strzaszny, to nie moja wina że film mnie mało straszył, ale tak jak wiele razy wspominałem jest zajebisty ;)

ocenił(a) film na 10
KulturalneOcenianie

Wybacz, ale ocena "straszności" tego filmu jest raczej niesprawiedliwa. Oczywiście pewnie by się znalazł film, który mógłby bardziej przestraszyć, ale w Twojej skali chyba niemożliwym jest znaleźć horror na 10, dlatego moim zdaniem takie ocenianie mija się z celem. A tak ogólnie, jeśli mowa o filmie - świetna historia, ujęcia, muzyka, a co za tym wszystkim idzie klimat. Podsumowując naprawdę bardzo dobry horror, jeden z najlepszych jakie udało mi się do tej pory obejrzeć.

ocenił(a) film na 8
DiversoMondo

Bo filmy nie są straszne, nie ma strasznych filmów. Moja wina że filmy mnie nie straszą ??
Film oglądałem o 3 w nocy, full hd, słuchawkina uszach.

ocenił(a) film na 10
KulturalneOcenianie

To może Twoja skala ocen jest zbyt wygórowana? Moim zdaniem za wiele wymagasz od twórców horrorów. Poza tym nie rozumiem po co oceniać w skali 1-10, skoro najstraszniejszy film i tak ocenisz na powiedzmy 5.

ocenił(a) film na 8
DiversoMondo

Bardziej straszą gry takie jak
Amnesia Mroczny Obłęd (Machine for the pig to juz nie to samo, w ogóle nie straszna)
Silent HIll od 1-3 i wersję na psp Origins
Penumbra
i od biedy Outlast

ocenił(a) film na 10
KulturalneOcenianie

Rozumiem, masz rację, gry bardziej nas angażują i uczestniczymy we wszystkim, co się dzieje na ekranie, więc faktycznie mogą bardziej straszyć. Z tym, że ocenianie gier i filmów na równi sprawia, że takie horrory jak np. "Widmo" wypadają bardzo blado.

ocenił(a) film na 10
KulturalneOcenianie

Osobiście powiem, że to najlepszy i najstraszniejszy horror jaki kiedykolwiek widziałem. Co do twojego gustu to go trochę nie rozumiem, ale ok szanuje go. Ja grałem w Amnesie i Silent Hill. (Penumbry wgl nie kojarzę), ale mnie gry w ogóle nie ruszają. Straszność Amnesi oceniłbym na 1.5/10, a Sillent Hill góra 2/10, ale jak widać każdego straszy coś innego. Jak dla mnie tego typu gry są oklepane i nie ma w nich elementu zaskoczenia, poza tym w nich wszystko wygląda tak sztucznie, że aż śmiesznie, ale tak jak mówię co człowiek to inna opinia. Jak dla mnie Shutter to jest top of the top jeśli chodzi o horrory. Poza tym "Strach ma skośne oczy" :D

ocenił(a) film na 8
Hasan89

Ta w Sillent Hill 2 faktycznie nie ma nic zaskakującego...

ocenił(a) film na 10
KulturalneOcenianie

Wiesz może cię to zaskoczy, ale jestem dość spostrzegawczy i umiem łączyć fakty tak więc jak dla mnie w tej grze nie było nic co mogło by mnie zaskoczyć, a tym bardziej przerazić. Jak dla mnie ogólnie gry typu "horror" są strasznie słabe i w ogóle mnie nie ruszają w przeciwieństwie do filmu. PS Nie musisz od razu odpowiadać sarkastycznie jak ktoś ma inne zdanie i uważa twoją ulubioną grę za słabą. Pamiętaj, że to, że Sillent Hill 2 jest zaskakujące to jest tylko i wyłącznie twoja subiektywna opinia, jak dla mnie ta gra nie ma w sobie nic zaskakującego, ani strasznego, jej jedyny plus wg mnie to to, że fajnie się przechodzi, ale to jest tylko moja opinia, wg ciebie jest inaczej? Ok, akceptuję to. Jednego straszy Poltergeist, a drugiego Sadako taki jest świat i nic już na to nie poradzisz.

ocenił(a) film na 9
KulturalneOcenianie

Jaki ty kuśwa odważny jesteś, a znając życie oglądałeś film jak było jasno, jak rodzice spali w pokoju obok lub słuchając dźwięków na głośniczkach z laptopa. Jedyne co mogę powiedzieć to to że nie umiesz oglądać horrorów, albo jesteś zbyt głupi aby się bać.

ocenił(a) film na 8
AndcRew

Oglądałem o 2 w nocy, będąc sam w domu, na 32 calowym tv w hd + słuchawki, mnie poprosu filmu nie ruszają, mnie bardziej straszą gry i nie slender czy cry of fear czy fear tylko naprawde porządne gry. Zapommniałęś ża każdy ma prawo do swojej opini, to że film mnie nie straszył nie znaczy że nie podobał mi się, bo przyznam że film genialny .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones