PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104321}

Shutter - Widmo

Shutter
7,1 60 329
ocen
7,1 10 1 60329
6,3 6
ocen krytyków
Shutter Widmo
powrót do forum filmu Shutter - Widmo

Gówniany Gniot przez duże G nigdy w życiu nie obejrzę horrorów Tajlandzkich klimat prawie ten sam co w klątwie

ocenił(a) film na 10
radekosa

SHIT. Się pisze SHIT frajerze.

ocenił(a) film na 1
radekosa

popieram takie gówno podoba się tylko dzieciakom do 15lat którzy strają po gaciach gdy widzą rozmazane fotografie

WielkaPustka

ODWALCIE SIĘ OD KLĄTWY!

ocenił(a) film na 10
radekosa

a powiedzcie mi w takim razie co was jara? slashery? mnie właśnie bawią ludzie napałający się brutalnością... odesłałąbym na leczenie.

ocenił(a) film na 7
Harribel

ten film to był slasher, bo 3 jego kolegów popełniło samobójstwo. Może chodziło Ci o Film Gore?

ocenił(a) film na 9
przemyslav07

Najwyraźniej nie wiesz co to slasher. To było ghost story...

ocenił(a) film na 7
Dealric

Slasher - film o fabule w której liczba bohaterów zmniejsza się w dziwnych okolicznościach. I tak właśnie było w owym filmie.

ocenił(a) film na 9
przemyslav07

No właśnie nie masz racji. ehh...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
radekosa

Hejterek

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
Fankman

Dobrze tej dziewczynce powiedziales bo i mnie leczy do bolo dzisiejsza dziecinada, ktora ma dostep do kompa z internetem 2 godziny po szkole i odrobieniu pracy domowej.

Ktos kto oglada smerfy w 3d komentuje prawdizwe horrory, ktore obejrzal urywkami o 15.45 bo po dobranocce juz dawno ma paciorek odmowiony i spi jak niemowle.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
Fankman

Napisał, ze nie lubi tego filmu, bo jego zdaniem jest do dupy, po co go w takim razie wyzywacie? Rzucacie obelgi na kogoś tylko ze względu na to, ze ma inny gust niz Wy. I mówcie potem jakiego on to niskiego poziomu intelektualnego nie reprezentuje, a spójrzcie na siebie - pokazujecie wysoki pisząc "cwel" albo wyzywając jego matką. Nie pokazujecie tym zbyt wysokiego poziomu intelektualnego bluzgając kogoś z innymi upodobaniami.....mi się osobiście film nie podobał w ogóle, tez macie zamiar mnie wyzywac?

ocenił(a) film na 9
radekosa

"Tajskich" karykaturo...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones