PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1454}

Siódma pieczęć

Det sjunde inseglet
7,8 53 353
oceny
7,8 10 1 53353
8,7 35
ocen krytyków
Siódma pieczęć
powrót do forum filmu Siódma pieczęć

że czarna śmierć miała być symbolem bomby atomowej ,przed którą drżała cała ówczesna Europa i świat, coś jak teraz Ruscy zalewający Ukrainę... Chwilowy symbol który zdaje się być wieczny.

ocenił(a) film na 8
duke10

Podaj źródło jeśli możesz

ocenił(a) film na 10
Zielony2009

Nie mogę:))) Gdzieś w gazecie przeczytałem. Kurde, teraz będę siedział i myślał gdzie to przeczytałem.

ocenił(a) film na 8
duke10

Myśl myśl. A może to teza jakiegoś recenzenta a nie samego Bermana?

Zielony2009

"Kto tak jak ja wzrastał w rodzinie pastora - powiedział reżyser o swym filmie - ten szybko nauczył się zaglądać za kulisy życia i śmierci. W średniowieczu ludzie żyli w trwodze przed zarazą. Dziś żyją pod terrorem bomby atomowej. Mój film jest filmem o człowieku i jego wiecznym poszukiwaniu Boga, ze śmiercią jako jedyną pewnością" Moim zdaniem trochę nadinterpretacja słów Bergmana.
http://stopklatka.pl/recenzje/-/100321408,-siodma-pieczec-znalezc-sens

użytkownik usunięty
duke10

w sumie mial racje koles, chociaz z drugiej strony Bergman nie ma monopolu na interpretacje swoich filmow.

ocenił(a) film na 9
duke10

to by bardzo spłyciło ten film w moim odczuciu. w ogóle mieszanie polityki do tego jest moim zdanie złym pomysłem

ocenił(a) film na 8
duke10

Nie wierz artyście jeśli mówi o swoim dziele !:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones