PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=462549}

Siódmy syn

Seventh Son
5,6 49 947
ocen
5,6 10 1 49947
3,9 9
ocen krytyków
Siódmy syn
powrót do forum filmu Siódmy syn
hal9000_mk2

hobbit jest nudny D: wolałbym iść na ten film niż na hobbita choćby dla Bridges'a :)

AythX

to idź

użytkownik usunięty
AythX

Nudny? hehehehe

Dla mnie tak hehehehe

AythX

dla mnie też. Hobbit ciągnie się jak przysłowiowe flaki z olejem :)

AythX

Ja na jedynce Hobbita zasnąłem (a rzadko zasypiam w kinie, ze 3x mi się w życiu może zdarzyło), dwójkę już odpuściłem. Więc hal9000, nie mierz wszystkich swoją miarką :)

ocenił(a) film na 4
Marooned

"hal9000, nie mierz wszystkich swoją miarką"
hal9000 nie napisał niczego osobistego, wyraził pogląd z czysto marketingowego punktu widzenia, mógł w ogóle nie oglądać Hobbita ani Siódmego Syna, nie ma to żadnego znaczenia. Nie ma też znaczenia to, że ty zasnąłeś na Hobbicie, miliony ludzi nie zasnęło i pójdą w pierwszej kolejności na Hobbita, a dopiero w drugim na Siódmego Syna.

ocenił(a) film na 7
hal9000_mk2

To prawda. Wielka szkoda, gdyż może będzie to coś w istocie warte polecenia a jednak nikt się tym nie zainteresuje, ponieważ jak jeden mąż wszyscy nagle dostaną sraczki na punkcie Hobbita. Szkoda.

hal9000_mk2

Z Hobbitem to ten film nie ma praktycznie żadnych szans. Tym bardziej, że do kin wchodzi już ostatnia część a więc można powiedzieć najważniejsza.

Widać za to, że polski dystrybutor pomyślał trochę i daje ten film później dzięki czemu u nas zarobi.

hal9000_mk2

Może być tak, że sporo osób pójdzie na Hobbita, po tym załapie smaka na kolejny film fantasy i następnego dnia pójdzie na Seventh Son. Przeciętnego Polaka stać na to by iść więcej niż raz w miesiącu do kina, to Amerykańców tym bardziej :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones