PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10025982}

Siła ducha

True Spirit
6,6 3 888
ocen
6,6 10 1 3888
Siła ducha
powrót do forum filmu Siła ducha

Jeśli ma się choć odrobinę pojęcia o żeglowaniu to ten film obraża widza. Od pojawienia się zwiastuna tego filmu, czekałem cały czas aż go obejrzę. No i stało się wielkie rozczarowanie. Poza tym historia została spłaszczona, pocięta i miała zmienioną chronologię. Na YT https://www.youtube.com/watch?v=kbPiFvw18Xc jest 100 razy lepszy dokument o tym rejsie niż ten film. Dałem dwie gwiazdki zamiast jednej tylko dlatego że film jest o żeglarstwie.

ocenił(a) film na 4
Frankimc

Obejrzałem dokument po seansie filmowym i wróciłem żeby obniżyć ocenę z 7 na 4.
Również polecam jednak zacząć od dokumentu.

ocenił(a) film na 7
Frankimc

Bez przesady. Jestem zawodowym żeglarzem i w żaden sposób mnie ten film nie obraża. Po prostu mam świadomość, że to film fabularny na podstawie jej historii a nie dokument. Film dla mas, a nie jedynie dla żeglarzy. Owszem wolałabym by fabuła była bardziej autentyczna, mimo wszystko cieszę się, że taki film powstał i miło się go oglądało.

ocenił(a) film na 6
klaudia_jopowicz

mam podobnie niech zmienią na 2 a temat rewelacja.

ocenił(a) film na 7
nocnymarian

Nie do końca rozumiem Twoją wypowiedz a dokładnie:
"niech zmienią na 2..."
Przecież autor tego wpisu od początku miał ocenę "2" dla tego filmu.

Frankimc

Oooch mam gdzieś że nie mam pojęcia o żeglowaniu. Fajny film.

użytkownik usunięty
Frankimc

Potwierdzam, totalna męka i tułaczka, dla żeglujących....zwrot przez top z nurkowaniem.

ocenił(a) film na 7
Frankimc

Jest to film przygodowy skierowany do zwykłych ludzi a nie... poradnik dla żeglarzy. Poprostu fajny film do obejrzenia z dziećmi.

ocenił(a) film na 3
Frankimc

tu nawet nie trzeba być żeglarzem, ten film obraża podstawową fizykę. Mi za to najbardziej się podobało jak ona za te wszystkie sznurki ciągała gołymi rękoma bez korby xD plus cały czas filtr dla nastolatek. laska 100 dni na morzu sama, a wygląda jakby wyszła z salonu piękności.

ocenił(a) film na 2
tdjagger

Dokładanie. Oglądając ten film moja 7 letnia córka łapała się za głowę, a żona wybuchała salwami śmiechu. Ale jeszcze raz polecam dokument dostępny na YT jest ciekawszy.

ocenił(a) film na 7
Frankimc

To jest film oparty na faktach, to jest oczywiste, że dużo jest podkoloryzowane, a Wy oczekujecie że każdy detal będzie się zgadzać XD To jest film dla wszystkich ludzi a nie zrobiony stricte dla żeglarzy co będą na wszystko dokładnie patrzeć czy każdy węzeł się zgadza XD

Frankimc

Jak zi

Frankimc

Jak z

Frankimc

Jak sie burczy i narzeka to warto podac argumenty. Obraza zeglarza. Czym? Kiedy? Czemu? Chcecie byc rzetelni czy tylko burczec?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones