PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30585}

Siła i honor

Men of Honor
7,7 86 619
ocen
7,7 10 1 86619
5,6 7
ocen krytyków
Siła i honor
powrót do forum filmu Siła i honor

De Niro

ocenił(a) film na 8

Nigdy za nim specjalnie nie przepadałem, ale to jeden z tych filmów, które mnie do niego przekonują

ocenił(a) film na 8
radzix44

Należy potwierdzić. Doskonale odegrał rolę rasisty powoli ustępującego swoim przekonaniom. Genialna rola.

OmniModo

Świetnie też zagrał w ''Chłopięcym świecie''.

ocenił(a) film na 8
radzix44

to chyba ogladales film chu.jowe z Robertem jest o wiele lepszy od Ala Pacino osoby ktore mu doruwnuja to Jack Nicholson i Marlon Brando no coz.... takie jest moje zdanie :D

ocenił(a) film na 7
szyszkajr

dorównują

ocenił(a) film na 8
maciej2801

dorownuja*
na szybko pisane

ocenił(a) film na 8
szyszkajr

A Marek Kondrat?

ocenił(a) film na 3
szyszkajr

Ty poważny jesteś? De Niro lepszy od Pacino? Przecież De Niro dysponuje tylko wyjrzywioną gębą, którą niektórzy nazywają grą aktorską. A do takich aktorów jak Jack Nicholson czy Marlon Brando to on startu nawet nie ma. Zresztą sam Brando robił sobie żarty z jego aktorstwa.

użytkownik usunięty
Filmoholiczka

Podpisuje się pod tym , De Niro to średni aktor , grający prawie tak samo w każdym filmie . Aktor charakterystyczny nadający się nie do każdej roli . Na miano legendy nie zasługuje , ale na pewno nie jest kiepski .

ocenił(a) film na 6
Filmoholiczka

Zgadzam się, gra tą swoją miną, manierą, która już po pewnym czasie może się znudzić...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones