PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30585}

Siła i honor

Men of Honor
7,7 86 632
oceny
7,7 10 1 86632
5,6 7
ocen krytyków
Siła i honor
powrót do forum filmu Siła i honor

De Niro miał chyba ubytek w budżecie, że zgodzil się zagrać w tym filmie. Tendencyjna, amerykańska opowieść, bajka, która spełnia się tylko w USA.

ocenił(a) film na 4
adrianicz

No niestety. Sam pomysł zrobienia filmu o nurkach nawet niezły, jednak wykonanie pozostawia wiele do życzenia.

ocenił(a) film na 7
adrianicz

Nie wiem, czy przegapiłeś napisy, ale to jest film oparty na faktach. Więc nie jest bajeczką. Owszem, jest chwilami pompatyczny, ale to dlatego, że oni tam w USA szanują swoich. Nie to co u nas.

Sony_West

Jeśli szanować swoich można tylko poprzez wygłaszanie pompatycznych tyrad, to ja dziękuję. Sądzę, że ciągnie cię do praktyk dawno już skompromitowanych w Polsce, wicie-rozumicie.

ocenił(a) film na 7
voleon

A więc mówisz, że szacunek do kombatantów wojennych, żołnierzy, flagi państwowej to "praktyka dawno już skompromitowana w Polsce"?

Mylisz się. W naszym kraju jest pełno ludzi, którzy wiedzą co to szacunek, ojczyzna itd. A że ty nie? Nie przejmuję się tym zbytnio. Pogadaj sobie, jeśli od tego jest ci lżej.

Sony_West

Czytaj ze zrozumieniem, napisałem "Jeśli szanować swoich można tylko poprzez wygłaszanie pompatycznych tyrad". Są jeszcze lepsze, poza oczywiście, nienawiścią szalikowców, marszami narodowców itd, sposoby manifestowania szacunku dla kombatantów.

ocenił(a) film na 10
adrianicz

to raczej Ty masz ubytek w głowie że takie androny pleciesz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones