PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9567}

Siła magnum

Magnum Force
7,6 29 636
ocen
7,6 10 1 29636
6,6 8
ocen krytyków
Siła magnum
powrót do forum filmu Siła magnum

niesądzicie,że Hugh Jackman jest podobny do młodego Clinta?
ten film jest moim pierwszym z serii Brudnego Harrego tak więc dopiero teraz zauważyłam podobieństwo które według mnie jest,spore zwłaszcza w ciemnych okularach.
Jak patrze na gesty twarzy Clinta to zupełnie jakbym widziała Jackmana.

A co do filmu narazie niebęde się wypowiadała bo musze zobaczyć pozostałe części no i dokończyć ten :)

Paz_Vega

Dokładnie to samo zauważyłem. Jak patrzę na Clinta w "Sile Magnum" to normalnie widzę Jackmana z "X-Men".

ocenił(a) film na 10
LukeSpidey

A ja miałem to samo ale na odwrót:)
Tzn. najpierw widziałem Clinta we wczesnych filmach z Brudnym Harrym a dopiero później obejrzałem "X-Men". No i kiedy na ekranie po raz pierwszy zobaczyłem Jackmana jako Wolverine to pomyślałem sobie: "Clint Eastwood!!!" Ale po chwili się zreflektowałem i przypomniałem sobie że to film z 2000 roku więc co najmniej z 20-25 lat za "młody", żeby zagrał w nim tak wyglądający Clint.

Gdyby komuś kiedyś przyszło do głowy zrobić kolejną kontynuację serii o Harrym to Jackman pasuje idealnie i akcja mogłaby rozgrywać się w latach '70 ubiegłego wieku!


Nie no, żartowałem;) Nikt nie potrafiłby zastąpić Clinta...

Soja

a dokładnie o tym samym pomyślałąm,że może gdyby kiedyś chcieli kontynuacje to Jackam się idealnie nadaje :)

Paz_Vega

Eastwood podobny do Jackmana? Wiekszej bzdury w zyciu nie czytałem! To juz większe podobieństwo jest między Eastwoodem a Myszką Miki. Litości!

użytkownik usunięty
miczum

A ja widzę podobieństwo, ale nie w filmie, lecz na okładce DVD "Siły Magnum". Może tak w tym ujęciu wyszedł po prostu.

ocenił(a) film na 10
miczum

miczum gościu Eastwood podobny do myszki miki zastanów się twardziel do maskotki disney'a to raczej hugh jackman do myszki miki podobny <hahaha>

Paz_Vega

Popieram, popieram... podobni do siebie są. Sprawdźcie, jak wygląda Eastwood w "Outlaw Josey Wales" ;) Zresztą Clint sam mówi, ze to nie jest tak, że ma siedmioro dzieci, tylko, że o tylu wie XD

Paz_Vega

bo to EASTWOOD mógłby być prawdziwym Loganem!

ocenił(a) film na 5
Paz_Vega

No, są bardzo podobni... Obaj mają twarze...

ocenił(a) film na 8
Paz_Vega

Owszem, cały czas widzę podobieństwo. Co nie przeszkadza mi oglądać i tego pana, i tego z przyjemnością.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones