PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37872}

Siła pomsty

Avenging Force
5,9 651
ocen
5,9 10 1 651
Siła pomsty
powrót do forum filmu Siła pomsty

Buahahahahahahah xD Czaicie to? Siła P-O-M-S-T-Y HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH! :'D Odkąd usłyszałam zapowiedź tego rewelacyjnego tytułu na tvn nie mogę przestać się śmiać :D Pomsta, siła pomsty :D
O lol :D

haters_gonna_hate

Hue hue tralala zrób mi laske...;]

pinker_2

Do mnie ten błyskotliwy komentarz? Szkoda, że jakoś nie wyczuwam związku z tematem :]

haters_gonna_hate

W odpowiedzi na post haters_gonna_hate ;]

Jaki temat takie komentarze...

pinker_2

Jak ci się nie podoba temat to po co komentujesz? Przecież nie ma takiego obowiązku. Poza tym tylko twój komentarz trzyma poziom ameby więc nie rozumiem skąd ta liczba mnoga.

haters_gonna_hate

A teraz zamiast udawać greka...spójrz na swój zachichotany komentarz i zapytaj się ...czy warto tak się rozdwajać?;] innymi slowy...dwulicowa jędza.Papa

pinker_2

No sorry ale teraz to już w ogóle nie mam pojęcia o czym do mnie piszesz. Potęga twojego intelektu i bystrość twych komentarzy po prostu mnie przygniotła. Albo jesteś po prostu chamem. Jeszcze nie zdecydowałam.

haters_gonna_hate

Pewnie lepiej brzmiałoby Siła Zemsty... Niestety, ten tytuł jest już zajęty przez wcześniejszy o 2 lata film Blastfighter, który w naszym kraju zyskał tytuł SIła Zemsty. http://www.filmweb.pl/film/Si%C5%82a+zemsty-1984-110781

Z tych -sta została więc tylko Pomsta. LOL! =D

haters_gonna_hate

W istocie woła to o pomstę do nieba. "Siła zemsty" już wtedy była, ktoś się pewnie nie chciał powtórzyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones