PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=778254}

Siła przetrwania

6 Below: Miracle on the Mountain
5,7 3 898
ocen
5,7 10 1 3898
Siła przetrwania
powrót do forum filmu Siła przetrwania

Na faktach...

ocenił(a) film na 6

Należy obejrzeć do końca (co niektórzy piszą, że film jest nudny - ja się nie zgadzam), aby zobaczyć prawdziwego Erica LeMarque o którym opowiada film. Jeśli kogoś naprawdę film nudził, niech zobaczy do końca jak na Jego życie wpłynął ten wyjazd w góry. Co LeMarque musiał czuć, jak wiele wytrzymać... Warto zobaczyć.

skynet1234

Stracił nogi i prawie życie aby odzyskać rozum i znaleźć szczescie.Z tego co czytałem to z tą wielką górą na którą wlazł w filmie to przegieli,bo znaleźli go na niskim wzniesieniu.Dziwne,że nie skorzystali z wątku znalezienia ciała innego goscia ktory zaginal tydzien wczesniej.

skynet1234

Kompletnie nie rozumiem dlaczego ludzie zachwycają się jak jakiś film jest oparty na faktach. 95% filmów w historii kina jest oparte na faktach.

BartasBartas

Całe DC Comics, całe Marvel Comics, wszystkie filmy fantasy, wszystkie filmy sf, wszystkie bajki, itd. itp.
Nie wiem co miałeś z matmy, ale chyba na lekcji z liczenia procentów poszedłeś na browara...

Kajak_Szatana

taaaaa a pozostałe 30 gatunków filmowych oparte na faktach.
czyli mamy sci fi,bajki,fantasy vs reszta

policz jeszcze raz błaźnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones