PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106029}

Siła strachu

Hide and Seek
7,2 48 994
oceny
7,2 10 1 48994
6,0 6
ocen krytyków
Siła strachu
powrót do forum filmu Siła strachu

9na10

ocenił(a) film na 9

Film naprawę dobry, a końcówka rewelacyjna naprawdę mnie zaskoczyła, a rzadko kiedy koniec filmu potrafi mnie zaskoczyć...POLECAM OBEJRZEĆ!!!

użytkownik usunięty
sim2011

dla mnie 8/10 + 1 za De Niro i Dakotę.

ocenił(a) film na 7

film dobry, ale ja już od połowy byłam prawie pewna, że charli to jej ojciec ten film był takiego typu, że można było to wydedukować, ale jednego się nie spodziewałam, że on zabił matkę

użytkownik usunięty
wikiw99

ja do końca nie miałam pojęcia kim jest Charlie. może jestem za mało inteligentna,bo podejrzewałam wszystkich, ale nie samego Davida.

ocenił(a) film na 7

nie chodzi o inteligencje raczej ilość filmów, które widziałam o rozdwojeniu jazni zreszto tekst ''charli mówił, że zadowolił by matke'' dużo wyjaśniał

użytkownik usunięty
wikiw99

skąd wiedziałaś, że jest to film o rozdwojeniu jaźni?

ocenił(a) film na 7

nie wiedziałam miał taki klimat, nawet recenzji nie czytałam, koleżanka davida też była podejrzliwa tak wynikało z jej słow, myślę, że jako psycholog czy psychiatra z rozmów z dziewczynką o charlim już zaczęła coś gdybać, a dziwny sąsiad było by to za proste, żeby myśleć, że to charlii więc tylko ojciec wydawał się być najpewniejszy,
zresztą on miał jedyny kontakt z córką przebywał w domu na okrągło gdyby rozmawiała z sąsiadem napewno by david o tym wiedział, a tylko raz była taka sytacja

sim2011

Dokladnie. Nigdy w zyciu bym nie wpadla na to, kim jest Charlie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones