PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106029}

Siła strachu

Hide and Seek
7,2 48 994
oceny
7,2 10 1 48994
6,0 6
ocen krytyków
Siła strachu
powrót do forum filmu Siła strachu

otóż czy ten ojciec był wcześniej chory przed śmiercią żony?czy dostał urazu dlatego że go zdradzała?czy ta choroba sie rozwinęła poprzez zazdrość?

ocenił(a) film na 8
Sol1987

bo chodzi mi oto że dopiero później(jak sie przerowadzili do nowego domu) jego córka powiedziała że ma nowego przyjaciela o imieniu Charlie................?

ocenił(a) film na 6
Sol1987

ojciec dostał rozdwojenia jaźni po traumatycznym przeżyciu, jakim było zamordowanie żony

buzzkill

ta dziewczynka mówiła że bawi się z tym Charlim w chowanego i z nim rozmawia.Ona go sobie wymyśliła ?

Sol1987

Mnie też to właśnie okropnie ciekawiło! Skoro dostał rozdwojenia jaźni po śmierci żony (czyli jeszcze w starym domu) to dlaczego Charlie pojawił się dopiero w nowym...? No i właśnie też niemam zielonego pojęcia xD

ocenił(a) film na 7
Sol1987

W Nowym Jorku nad córką czuwała jeszcze Katherine i myślę,że dlatego ojciec tak bardzo chciał się wyprowadzić,żeby został z córką sam, żeby nikt nie przeszkadzał Charliemu.

Sol1987

czy był juz wczesniej chory ? NIE

-zachorowal po odkryciu zdrady przez swoją żone a dokladnie po tym jak ją zamordował
-nie mogl zniesc zdrady ! zdrada posunela go do morderstwa - a morderstwo wywołało TRAUME - chorobe

FAKTY:

w filmie jest scena pod koniec, jak David(De Niro) wszystko sobie przypomina, że zabil żone w nocy- udusil ją poduszką , pozniej upozorowal jej samobojstwo , zawlokł jej cialo do wanny i podcial zyly*juz wtedy jego mozg wymazal to z pamieci - poprostu TRAUMA a to moze doprowadzic do choroby psychicznej , i tak sie stało

Od tej chwili zaczyna sie choroba...w przypadku Davida(De Niro) choroba rozwija się stopniowo "spokojnie" dlatego Charli budzi sie do życia a raczej rozkręca po jakims czasie, już w innym domu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones