PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106029}

Siła strachu

Hide and Seek
7,2 48 863
oceny
7,2 10 1 48863
6,0 6
ocen krytyków
Siła strachu
powrót do forum filmu Siła strachu

banał

ocenił(a) film na 4

Bardzo prosty i banalny film, trzyma w niepewności przez większość czasu aby na koniec wszystko pokazać czarno na białym tak aby największy tępak zrozumiał. Niby ciekawy ale zbyt płytki. Psychopata który wydaje sie dobrym człowiekiem tylko po toby zaskoczyć widza swoją podstępczością hehe wiele takich produkcji było już pokazanych. dla mnie troche żałosne

ocenił(a) film na 5
marcinxgut

Banalny? Ty wiedziałeś od początku o co chodzi.Żałosny to jesteś ty

ocenił(a) film na 4
whiteheart94

Ja oceniam film a nie ludzi, kultury trochę. W lesie sie wychowałeś? Lecz swoje frustracje gdzie indziej, np na pudelku. Tu sie ocenia filmy.

marcinxgut

Nie zauważyłem w tym nic żałosnego, zdarza się, że psychopaci dla otoczenia wydają się wręcz niezauważalni. Sam film mnie akurat utrzymał w napięciu, a finałową konfrontację pamiętam po wczorajszym seansie, a to oznacza, że jako thriller spełnił moje oczekiwania.

marcinxgut

Gdybym słuchał takich domorosłych krytyków pewnie nie obejrzałbym nigdy. Na moje szczęście, trafiłem przypadkiem w tv (bez czytania tych wypocin). Chwała Panu, bo to rewelacyjny film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones