PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106029}

Siła strachu

Hide and Seek
7,2 48 994
oceny
7,2 10 1 48994
6,0 6
ocen krytyków
Siła strachu
powrót do forum filmu Siła strachu

dwa zakończenia...

ocenił(a) film na 10

Pierwszy raz oglądałam go w tv, a teraz w internecie i film ma ten dwa różne zakończenia. Jedno to jak Emily jest w jakimś zakładzie psychiatrycznym, a drugie, że mieszka z Katherine i chodzi normalnie do szkoły.

ocenił(a) film na 10
martine117

zapomniałam jeszce napisać o tym rysunku z dwoma głowami ;)

ocenił(a) film na 7
martine117

A dostałabym link do tego zakończenia z rysunkiem? W mojej wersji jest to z psychiatrykiem i nie ma nic po napisach...

ocenił(a) film na 9
Mala_Lady_Punk

http://www.seans-online.pl/filmy_online/sila-strachu--hide-and-seek-2005-lektor- pl-5559.html bitte ;)

to zakończenie z rysunkiem jakoś od 1:31, to ze szpitalem jest nieco łatwiej znaleźć. Wg mnie filmowi można zarzucić jedynie, że samo zakończenie trwa z jakieś 20 minut, a dzięki namieszanym wątkom z sąsiadami, policjantem, tym kolesiem od klucza w życiu bym nie wpadł kto to ten Charli ;) najmocniejszy moment: jak Emilly ma odejść od stołu, ale jeszcze mówi "mam nadzieję że tobie się to nie przydarzy" ;D tu już mnie ciarki przeszły konkretnie ^^

martine117

''że mieszka z Katherine i chodzi normalnie do szkoły.''
''zapomniałam jeszce napisać o tym rysunku z dwoma głowami ;)''

To te same zakończenie.

ocenił(a) film na 10
KLAssurbanipal

prawda jest taka ze mieszka z katherine i chodzi normalnie do szkoly , ale pod wieczór zamyka ja w szpitalu bo wchodzi w nią ta 2 postac ktora rysowala na rysunku , w psychiatryku mowi jej ze nigdy jej nie zostawi , i lekarzowi ze nie zrezygnuje z niej ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones