PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106029}

Siła strachu

Hide and Seek
7,2 48 993
oceny
7,2 10 1 48993
6,0 6
ocen krytyków
Siła strachu
powrót do forum filmu Siła strachu

Ja już filmów nie oglądam w tv ...potrafią istotne szczegóły tak "wspaniale" wyciąc że film wiele traci ...a czasem i cały sens ...

ocenił(a) film na 8
hanibal

Oglądałem dzis, co według Ciebie wycięli z tego filmu? 1 Raz go oglądałem i nei wiem...

ocenił(a) film na 8
Edmond__Dantes

niby szczegóły ale ja bardzo dużą wagę przywiązuję do nich ...np jest wycięta scena gdy już na końcu mała rysuje obrazek na nim jest ona i ta psycholog a ona jest narysowana z dwoma głowami co oznacza że już miała początki rozdwojenia i wyjaśnia końcówkę dlaczego leżała w szpitalu na oddziale później ....to już któryś film z rzędu który jest obkrojony ...a czasem to już tak potrafią spieprzyć że tragedia ...np "Łzy słońca " w tv to całkiem inny film ...prosta strzelanina z kilkoma scenami ludzkiego cierpienia a własnie na tym ten film się opiera i to ukazuje i wycięte wspaniałe momenty pokazujące afrykańską przyrodę

ocenił(a) film na 9
hanibal

Mi się zdaje ze scena co rysuje dwugłową osobę to drugie zakończenie tak jest też napisane w ciekawostkach. A co do filmu to film świetny, naprawdę bardzo wciągający. ode mnie 9/10.

ocenił(a) film na 8
BDZ64

możliwe ...ja np oglądałem "Hostel"jedynkę z dwoma całkiem innymi zakończeniami ...

ocenił(a) film na 8
hanibal

to rzeczywiście taka "mała" scena, a zmienia obraz zakończenia i postrzegania fabuły filmu jako całości nawet

ocenił(a) film na 8
Edmond__Dantes

ale tak po "małej" scenie poobcinają to tu to tam i potem film jest całkiem inny niz w zamierzeniu lub niezrozumiały ....najlepiej oglądać wersje reżyserskie tam jest wszystko zawsze jak trzeba ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones