PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94107}
7,0 41
ocen
7,0 10 1 41

Si wang mo ta
powrót do forum filmu Si wang mo ta

Witam serdecznie z tego co pamiętam , to jest to niezła podróba "Gry Śmierci" niestety już bez Pana Lee,film pochodzi z roku 1978 a wiec 5 lat po śmierci mistrza. Gra w tym filmie jego dubler , co do walk to jest ich bodajże 7 ale nie jestem pewny co do tej liczby(pamięc nie ta) ale jedno wiem na pewno jedna z walk jest z jakims mistrzem węży,potem z jakąs kobieta i dziadkiem co zna styl pijaka,ponadto nasz dubler musi szybko przebiec przez pomieszczenie pełne spadających węży....Film kiedyś robił furorę i wiekszość dawała się nabrać iż jest to oryginalna Gra Śmierci z Brucem Lee (należałem do nich heheh),obecnie film ten jest nie dostepny a wielka szkoda gdyz "Wejście do Gry Śmierci" bo taki chyba był polski tytuł jest dosć wierną kopią(wiadomo Bruce to Bruce i go nikt nie zastąpi ale wierzcie mi walki sa naprawdę niezłe).Jesli ktoś ma może ten film obojętne na jakim nośniku , czy w wersji czarnobiałej nawet niech da znać , daję gg:8895101 lub e-mail:radwol85@gmail.com..Poz drawiam serdecznie i zachęcam do tego filmu !!!

radwol85

Potwierdzam podroba ale wysokiej jakosci!
Cały film można obejrzec na yt -> Wu Tang Collection - Enter The Game Of Death

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones