PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=163909}

Final Hour

Sidste time
6,4 12
ocen
6,4 10 1 12

Sidste time
powrót do forum filmu Sidste time

Po tylu pozytywnych opiniach spodziewałem się dobrego slahera. W Skandynawii potrafią nakręcić dobrego kino w tym stylu. A tu nie ma suspensu jak w Nattevagten, ani pięknej oprawy wizualnej jak w "Svart Lucia". Na dobrą sprawę już bardziej podobał mi się kolejny slasher Schmidta - Mørkeleg. Tam było prosto, ale wszystko trzymało się kupy, tu -nie bardzo. Fabuła jest prosta, ale i tak nieczytelna. Nie kupuję tego. Zabójcy nie widać, zabójstw też nie, tylko ofiary po fakcie (na szczęście była szczypta gore). Klimat jest w miarę ok, podobnie jak lokacja i to stanowi duży plus, podobnie jak krótki czas trwania, jednak dla mnie to za mało. Warto rzucić okiem, jeśli jest się fanem gatunku, w końcu w Danii nie powstało wiele horrorów, jednak film jest wg mnie raczej przeciętny.

kangur_msc_CM

Gdzie znalazłeś ten film? Pamiętam go z polskiej telewizji leciał kiedyś w latach dziewięćdziesiątych. Przerażał mnie, nie skończyłem oglądać ale wrył mi się w pamięć.

ocenił(a) film na 5
wczorajszy

Nie widziałem nigdzie dostępnego publicznie, jest na cinemageddonie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones