PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=783031}
5,3 9 985
ocen
5,3 10 1 9985
Siedem śmiertelnych życzeń
powrót do forum filmu Siedem śmiertelnych życzeń

... żeby za cenę ludzkiego życia zażyczyć sobie popularności?
Ja rozumiem, że to tylko film, ale sama hierarchia wartości niektórych ludzi jest dla mnie horrorem.

ocenił(a) film na 5
alice12321alice

(SPOILERY XD)
Zgadzam się
Ja nie rozumiem dlaczego niektórym jest szkoda głównej bohaterki, jak dla mnie to ona zachowywała się bardziej egoistycznie, sukowato i idiotyczniej niż ta blondzia. Sam fakt że wypowiadała życzenia nadal skoro było widać że coś jest mocno nie tak jest dowodem jak tragiczną i idiotyczną jest postacią, przez jej debilizm zginęli jej bliscy jak i nawet końcowe spotkanie bliższe z karoserią auta też było po części jej winą....zresztą już po samym pierwszym życzeniu gdzie ta blondyna - Darcie? zaczęła dostała martwicy tkanek a pies głównej bohaterki wykitował powinna już wtedy zakończyć...ALE NIE, właściwie to była z tego zadowolona - jak bardzo głupią i nienormalną osobą trzeba być (ja rozumiem okej, "znęcała się" nad nią w szkole ale proszę....większość osób miało w szkole kogoś kto komuś próbował zrobić na złość, szkodził itp. i to nawet w wielu przypadkach dużo poważniejsze konflikty od tego, sama główna bohaterka też trochę wyolbrzymia i jednak mimo wszystko cieszyć się że jakaś osoba zachorowała na jakąś poważną chorobą i straciła część ciała - i śmiać się z tego, no jak dla mnie nawet pomimo że to jakaś szkolna sucz, to takie coś jest jednak już chorobliwe i nienormalne, jeszcze fakt że gdy miała popularność to nagle miała swoich przyjaciół gdzieś, niby była przedstawiona jako "ofiara" i często mi szkoda takich osób ale jej....no nie mogłem, z minuty na minutę coraz bardziej mnie odrzucała i udowadniała że jest jeszcze gorszą osobą od tej która się nad nią "pastwiła". Zakończenie mnie uradowało i odetchnąłem z ulgą.

Rrouge

trzeba mieć na uwadze że amerykańskie filmy przedstawiają szkołę w dość przerysowany sposób (zaraz nasuwa się myśl o Carrie) to pewnie i tępa dzida się znajdzie. chociaż jestem w stanie uznać to za wiarygodne że nie połączyła śmierci psa z pierwszym życzeniem. po zwiastunie chyba sobie daruje jakieś ryki wyginanie ciał wanna krwi. nie mój klimat.

ocenił(a) film na 9
Rrouge

Zgadzam się. Główna bohaterka nie budzi pozytywnych uczuć. Idiotka i egoistka. Dobrze skończyła.

alice12321alice

Niestety są.ludzie i parapety

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones