PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=780590}

Siedem dni

Entebbe
5,7 3 432
oceny
5,7 10 1 3432
5,0 3
oceny krytyków
Siedem dni
powrót do forum filmu Siedem dni

Po tym jak twoi rodacy ich wybili, ci którzy przeżyli zostali z niczym. Przynieśli śmierć do Palestyny. Swój wstyd i upokorzenie. Zrobili nam to, co wcześniej im zrobiono. Nie ja to zrobiłem. Wy im to zrobiliście. Jesteś tu bo nienawidzisz swojego kraju. Ja jestem tutaj bo kocham swój.

ocenił(a) film na 4
jakub_lukasik

Istotnie, te słowa to najmocniejszy element tego filmu, no i jeszcze świetnie wpleciony, współgrający z treścią filmu rewelacyjny balet współczesny izraelskiej trupy tanecznej Batshevae. Poza tym, polityczny film bez ikry. 4/10 !!!

ocenił(a) film na 6
jakub_lukasik

Też na to zwróciłem uwagę. Oprócz tego słowa Palestyńczyka do Niemca: "gdybym był tobą [miał swój wolny kraj, powodziło by mi się dobrze] - to bym tutaj nie przyjechał [to by mnie tu nie było] = trzeźwa ocena pobudek "rewolucjonistów" z ówczesnych Niemiec Zachodnich, którzy "bawili się" w partyzantkę.[terroryzm].

kkutz

jedyni rdzenni mieszkańcy krainy geograficznej zwanej Palestyną to Izraelczycy. arabowie to ludność napływowa i okupanci tych ziem. podbili Palestynę arabowie w 640 roku.

ocenił(a) film na 6
adamA84_2

Nie wiem (nie pamiętam) czy to co napisałeś to cytat z filmu czy twoja opinia. Znasz jakiś zakątek kuli ziemskiej, który nie byłby "wcześniej" zamieszkany przez inny lud, naród, plemię? Zastanawiałem się nad tym i chyba nie ma. Ludzie powinni patrzeć na siebie i innych jak na ludzi, a nie na np. Arabów czy Izraelczyków itd. Niestety nie jest to możliwe. Teraz.

adamA84_2

Zatem Rosja też może odebrać Ukrainie ziemie,bo też oni są rdzenni

ocenił(a) film na 5
adamA84_2

Ale przecież Izraelczycy to ludność napływowa przybyła z Egiptu.

ocenił(a) film na 4
jakub_lukasik

Też zwróciłem uwagę na te słowa, poza tym nuda, częściowo pod koniec już przewijałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones