PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459974}

Siedem dusz

Seven Pounds
8,0 485 667
ocen
8,0 10 1 485667
6,3 21
ocen krytyków
Siedem dusz
powrót do forum filmu Siedem dusz

Dlaczego?

ocenił(a) film na 8

Dlaczego Ben przedstawił się akurat jako urzędnik podatkowy ? I czy wszyscy którym Ben dał coś od siebie byli zadłużeni ? , Dlaczego on wgl postanowił im wszystkim pomóc ? Co go do tego skłoniło
Proszę o odpowiedź ;)

lukiTV

A film to ty w ogóle obejrzałeś?

ocenił(a) film na 8
Sharkus

Aleś ty miły / miła , obejrzałem a temat na forum dodałem świeżo po obejrzeniu filmu , gdy chwilę " ochłonąłem " i zastanawiałem się nad filmem znalazłem odpowiedz na moje pytania

ocenił(a) film na 10
lukiTV

Z tego co zrozumiałem udawał urzędnika podatkowego bo mógł, używając dokumentów brata i był to wystarczający pretekst, żeby się zbliżyć do wybranych 'celów', natomiast pomagał dlatego, że taką sobie wymyślił 'pokutę' - zabił 7 osób w wypadku samochodowym, więc postanowił przed własną śmiercią uratować/znacznie poprawić życie 7 innych osób, żeby 'spłacić dług'.

ocenił(a) film na 8
Draxi

Dziękuję ;) Co prawda sam znalazłem odpowiedzi na pytania ale teraz wiem że na 100 % są to prawidłowe odpowiedzi ;)

lukiTV

Takie pytanie.. po co w ogóle oglądać filmy mając zbyt mały móżdżek, żeby cokolwiek z niego zrozumieć?

ocenił(a) film na 10
Stefanek

Czy od lutego nadal masz erekcję po swojej ekstremalnie inteligentnej wypowiedzi?
Czy już się w tzw. międzyczasie sam oralnie zaspokoiłeś?

Mordechaj_Sauerland

Ale mi pojechałeś :)

Jeśli boli cię wyśmiewanie idioty, który nic nie zrozumiał z filmu to twój problem, nie wysilaj się nawet na obrażenie mnie bo sram na to

lukiTV

to pytanie to na poważnie?

lukiTV

A umiesz myśleć?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones