PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459974}

Siedem dusz

Seven Pounds
8,0 485 666
ocen
8,0 10 1 485666
6,2 22
oceny krytyków
Siedem dusz
powrót do forum filmu Siedem dusz

Cudowny film..oglądałam go już kilkanaście razy, i cały czas wzbudza we mnie takie same emocje.

ocenił(a) film na 4
llenka

Kup sobie jeszcze kilo cebuli. Gwarantuję więcej łez ;)

ocenił(a) film na 9
Orgelbrant

To że ktoś ma inne gusta i mu się podoba jakiś film co tobie nie, to nie znaczy że musisz się wykazać i pie.rdolnąć jakimś bezsensownym postem . Nie wszystkim podobają się te same filmy, widać właśnie że prezentujesz cebulę .

ocenił(a) film na 9
llenka

popieram, cudowny film.

llenka

@Ilenka
Mówisz, że już kilkanaście razy widziałaś ten film, a ja wczoraj dopiero pierwszy raz, pomimo że od kilku lat chodził mi po głowie, aż w końcu sobie powiedziałem "nie no, muszę go w końcu obejrzeć", bo prawdopodobnie jest więcej, niż dobry, a tym bardziej i Willa Smitha lubię.
Film okazał się rewelacyjny! ...choć niestety przygnębiający - i to tak w pełnej rozciągłości, bo jedna tragedia zmieniła się w drugą. I w tym momencie "poruszające" to za małe słowo. Takie historie są po prostu przygnębiające.

ocenił(a) film na 10
paperski

Alę dzięki nim wiesz że takie coś się dzieje na prawdę i są ludzie którzy pomagają itp itd jest to przygnębiające w końcu to dramat i gdyby kończył się dobrze to by za pewne nie miało sensu (dla mnie) choć z drugiej strony Ci ludzie którzy otrzymali od niego że tak to nazwę dary dzięki którym mogli żyć lepiej to w jakiś sposób dobre zakończenie. Ja go widziałem tylko raz ale w pamięć się wbił i jak kiedyś poleci w tv to sądzę że jeszcze raz obejrzę z takim samym nastawieniem przed i po filmie jak przy pierwszym obejrzeniu :).

ocenił(a) film na 10
llenka

Ze mną jest tak samo ^^ oglądam przynajmniej raz na rok ten film ^^

llenka

Jejku, ja tak samo - ryczę jak nienormalna zawsze.

ocenił(a) film na 2
moiteur

Ryczysz bo Hollywood robi z ciebie idiotkę?

Lukasz_Broda

czy ty naprawdę skomentowałeś moją wypowiedź z 2015 roku, kiedy miałam zupełnie inną wrażliwość na filmy tego typu? uspokój się, bo zaatakowałeś mnie bez wyraźnego powodu, jak ci się nudzi w domu to z niego wyjdź, a nie do ludzi wypisujesz

ocenił(a) film na 2
moiteur

"uspokój się, bo zaatakowałeś mnie bez wyraźnego powodu, jak ci się nudzi w domu to z niego wyjdź, a nie do ludzi wypisujesz" No tak jak myślałem.

ocenił(a) film na 9
llenka

Bardzo dobry i zaskakujący na końcu. Zastanawia mnie tylko o co chodziło z tym oskarżeniem brata że się podszywa pod fiskus. Jak to? Jeśli się podszywał to skąd miał identyfikator i dane na temat tych ludzi?

ocenił(a) film na 9
llenka

Zgadza się jeden z lepszych filmów Willa Smitha.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones