PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=754049}

Siedem lat jednej nocy

7 Nyeon-eui Bam
6,1 575
ocen
6,1 10 1 575
Siedem lat jednej nocy
powrót do forum filmu Siedem lat jednej nocy

w stosunku do azjatyckich filmów.. Obejrzałam już parę u się nie zawiodłam.. Pomijając ich tendencje do nadmiernej uczuciowosci wyraźnej mimika, jestem zaskoczona dobrym warsztatem i rezyseria.. Film jest wg mnie swietny i trzyma widzą przy ekranie, a to już sukces.. Dokładna analiza zbrodni i kary jest empatycznie przedstawiona.. Polecam do obejrzenia, mnie się bardzo spodobał

ocenił(a) film na 5
gosia_strasz

ano sarkazm jest z tego kolego jezeli głowną ucztą przy koncu ma byc szamotanina przy tamie to nie jest to zbyt emocjonujace i fascynujace, zakonczenie ma wbic cie w fotel , dlatego nie spodziewaj sie wysokich ocen, 8 to sie daje wybitnym filmom a nie niezlym

ocenił(a) film na 8
Szybszy

.. koleżanko.. :)

ocenił(a) film na 8
Szybszy

Nie zawsze wbijające w fotel zakończenie stanowi o wartości filmu. Czasem film nie ma miażdżącego zakończenia a nami wstrzasa i pozostaje niezapomniany

ocenił(a) film na 5
gosia_strasz

A co tu cie wstrzasnelo w tym filmie ? dobre zdjecia, gra aktorska, i pewnie dostalby ta szósateczke moze nawet z plusem, gdyby nie szarpanina, jak widze szarpanine to juz dla mnie brak pomyslu na zakonczenie, , to jest dla mnie najgorszy prymityw jak lataja po pomieszczeniu i walą elementami pomieszczenia, podduszają

ocenił(a) film na 5
gosia_strasz

tagosia

gosia_strasz

ad filmów azjatyckich. To nie są filmy dla każdego. Często są trudne w odbiorze, mają liczne elementy hermetyczności kulturowej, których nie zrozumie przeciętny widz nie mający doświadczenia z filmami azjatyckimi. Nie chodzi też o to, że miałyby być zbyt ambitne dla przeciętnego człowieka - wręcz przeciwnie, one są bardzo proste i uniwersalne; to dobór środków wyrazu, pewne szczególne metody odróżniają azjatycki sposób robienia filmów od zachodniego. Sarkazm o którym mówisz bierze się z niezrozumienia tych odmienności.

ocenił(a) film na 8
tomek2123

Nie pisałam nic o sarkazmie..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones