PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=702}

Siedem

Se7en
8,3 614 865
ocen
8,3 10 1 614865
8,6 51
ocen krytyków
Siedem
powrót do forum filmu Siedem

To zdjęcia, muzyka, aktorstwo i mroczna scenografia robią z tego filmu majstersztyk. Scena z pustyni, gdy Sommerset i Mills jadą samochodem z Johnem Doe jest momentem kiedy człowiek myśli no co ten arcyłotr jeszcze wykombinuje, w jaki sposób przejdzie samego siebie, nie da rady, nie ma już jak przeskoczyć własnej poprzeczki i wtedy do akcji wkracza głowa Tracy, która rozwala system. Mills w rozoaczy zabija Doe, a ten staje się cesarzem zła i wieńczy swój misterny plan. I najlepsze, że twórcy nie cackają się w jakieś przedstawienie dalszych losów bohaterów, nie tworzą kilkunastuminutowego zwieńczenia. Jedna scena, Mills aresztowany i cześć. A widz patrzy na napisy końcowe i zbiera szczękę z podłogi.

ocenił(a) film na 8
kacperinho10

Ja trochę nie rozumiem faktu, że ofiarami wszystkich morderstw były osoby, które 'miały' te grzechy, natomiast tutaj zginęła niewinna żona Millsa za jego "grzech", który dopiero miał nastąpić (a jeszcze w radiowozie Doe się oburzył i podkreślał, że to nie byli niewinni a grzesznicy)

ocenił(a) film na 10
angel1122

Bardzo ciekawe spostrzeżenie, nigdy nie przywiązywałem głębszej uwagi do motywu zabicia żony Millsa. Można naciąganie przyjąć, że był to początek kary względem detektywa, ale brzmi to troche nielogicznie. Powiem szczerze, że nie mam pomysłu na uzasadnienie tego czynu Doe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones