PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=702}

Siedem

Se7en
8,3 614 865
ocen
8,3 10 1 614865
8,6 51
ocen krytyków
Siedem
powrót do forum filmu Siedem

Pamiętam że na początku filmu ukazana jest scena jak dziecko gubi się w jakimś zatłoczonym sklepie czy centrum handlowym. Po wielu latach syn sam się odnajduje i wszyscy są bardzo szczęśliwi. Pamiętam kilka scen w których ten rzekomy syn kąpie się w wannie a jego ojciec w ostatnim momencie ratuje mu życie bo jakieś urządzenie elektryczne wpadłoby mu do wody (chyba radio), dalej było że to ten "syn" mu uratował życie bo jego "ojciec" ześlizgnął się z dachu a on w ostatniej chwili chwycił go za rękę. Odtąd byli kwita. Potem w środku zimy, było że ojciec wpadł do przerębla (albo tamten go tam wrzucił) i już go tam zostawił i się przyglądał jak tonie pod lodem. SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER Na końcu w finałowej scenie kopał grób dla "matki" która leżała koło niego. Na szczęście dla niej został zastrzelony przez policjanta. Film leciał na Polsacie i oglądałem go około siedem lat temu. Jeśli ktoś mi pomoże znaleźć ten tytuł filmu (a szukam go już wiele lat) to bardzo dziękuje.

ocenił(a) film na 8
Zelgadiss

chodzi Ci o "Głębię oceanu" ?

prestidigitatorka

Niestety to nie ten :(
W tamtym filmie co widziałem ten niby syn on był już dorosły i był mordercą a z trailera "głębi oceanu" a także opisów które czytałem jestem niestety przekonany że to nie ten :( a poza tym chyba nie do końca dobrze się kończy bo bo ten prawdziwy syn chyba nie został odnaleziony. Cały film utrzymany był w gatunku thrillera psychologicznego, był anglojęzyczny i powstał gdzieś w granicach 1986 - 1999. Cały film wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie i bardzo chciałbym go jeszcze zobaczyć.

Zelgadiss

"złodziej życia" z Ethanem Hawkiem i A. Jolie :)

Zelgadiss

tak mi się wydaje

ocenił(a) film na 9
Zelgadiss

mam na myśli jeden tytuł, fabuła zgadza się w 100%, ale on leciał na TVN7 :/

Polishswan

Jeśli pamiętasz ten tytuł to proszę, wpisz go tutaj. Bardzo mi na nim zależy i jeśli przypominasz sobie nazwiska aktorów albo jakieś charakterystyczne sceny to daj znać.

Zelgadiss

Podbijam bo nie udało mi się znaleźć tego tytułu :(
Może Wy mi pomożecie

Zelgadiss

Podbijam

Zelgadiss

może "Utalentowany Pan Ripley" z M.Damonem, J.Law, G.Paltrow i C.Blanchett (1999) nawiasem - świetne kino! polecam:)

supnopl

Obejrzałem dokładnie trailer i przeczytałem opis na filmwebie, i z przykrością stwierdzam że najprawdopodobniej to nie jest ten film o który mi chodzi :(
Niemniej dziękuje za tytuł z M. Damonem. Na pewno go obejrzę bo film i tak wydaje się bardzo ciekawy i na dodatek ma pewne wspólne elementy co mój poszukiwany film :
1. Główny bohater podszywa się pod kogoś kim nie jest 2. Zabójca też był szczupłym mężczyzną w okularach, ogolony. Niestety są istotne różnice 1. Miejsce akcji jest zbyt egzotyczne (w tamtym filmie sceneria przypominała mi Kanade) 2. Raczej nie grali tam znani aktorzy 3. Motywem zabójcy nie był ani zysk ani wygodne życie.

Nie będę ustawał w wysiłkach by zdobyć ten tytuł. Naprawdę mi na nim zależy i mam nadzieję w końcu go odnaleźć. Obecnie liczę już tylko na pomoc użytkowników filmwebu.

Pozdrawiam

Zelgadiss

Przykro mi że to nie ten film, mimo wszystko polecam ww. Przyznam się że mnie zaintrygiwałeś i też trochę pogrzebie, jak coś znajde to dam Ci cynk :)

Zelgadiss

W góre

Zelgadiss

Właśnie odnalazłem ten tytuł : "Powrót zaginionego" (The Stranger Within) z 1990 roku.
Zamykam temat

Zelgadiss

A więc skończyła się twoja udręka;)
Przyznam że nie widziałem, ale na pewno zalukam :)
Pozdrawiam

supnopl

psychol, ktory zabijał kobiety
i przy każdej zostawiał karteczke z księgą i wersem z biblii - ktos zna taki film ? :-) jego tytuł :>

ocenił(a) film na 10
drn1buli

dziewczyna z tatuazem

ocenił(a) film na 10
Zelgadiss

Bolek i Lolek?.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones