PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=702}

Siedem

Se7en
8,3 614 019
ocen
8,3 10 1 614019
8,6 49
ocen krytyków
Siedem
powrót do forum filmu Siedem

mocny film ale...

ocenił(a) film na 9

Większość sytuacji była do przewidzenia szczególnie końcówka, już w samochodzie wiedziałem że jego żona nie żyje wraz z dzieckiem film mega dający do myślenia.

ocenił(a) film na 9
Vennturi

Czasem w filmie lepiej, jeśli plot twist jest do przewidzenia.

ocenił(a) film na 10
Vennturi

Ja tam nie wiem, jakim cudem można było przewidzieć końcówkę. Osobiście po zakończeniu przez jakiejś 10 min. zbierałem szczenę z podłogi

Nekromanta21456

zakończenie całkiem ok, ale w życiu nie powiedziałbym żeby aż szczenę zbierać z podłogi, dopiero dzisiaj pierwszy raz obejrzałem ten film i bardzo w porządku, ale chyba lekko przereklamowany:).

jak chcesz szokującego zakończenia to obadaj oldboya

ocenił(a) film na 10
el_Polaco

oglądałem tylko 2 część odlboya, szczerze nawet nie ciągnie mnie do 1 pomimo że ta którą oglądałem była fajna. osobiście, lubię przewrotne zakończenia, takie jak w siedem

Nekromanta21456

no nie wiem, dla mnie to jakieś szczególne przewrotne nie było, ale zakończenie oryginalnego koreańskiego oldboya z 2003 mną zamiotło:D

ocenił(a) film na 10
el_Polaco

mnie zakończenie w siedem mocno zdziwiło, podobnie zakończenia w takich filmach tak: szósty zmysł, martwa cisza, naznaczony, itd.

Vennturi

Trochę w tym prawdy jest, ja sam gdzieś od połowy filmu domyślałem się, że Mills zostanie 'skazany' za gniew.

ocenił(a) film na 8
Vennturi

Oznacz spojler może

ocenił(a) film na 8
Cebulaczan

Spoiler

ocenił(a) film na 9
Vennturi

Jedna z najlepszych końcówek w historii. Gowno wiedziales i tyle w temacie :D!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones