PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=763053}
7,1 8 786
ocen
7,1 10 1 8786
8,5 32
oceny krytyków
Sieranevada
powrót do forum filmu Sieranevada

Bardzo słaby film i technicznie i jakościowo. Bardzo przegadany, bez żadnego przekazu. i treści. Byłem na wielu filmach festiwalowych, ale perwszy raz w życiu widziałem, że ludzie wychodzą z sali podczas pokazu. Około 50% ludzi opuściło pełną salę. Na korytarzu po seansie było słychać głosy "Co za okropny film"
I jeszcze te 3 godziny z napisami i dialogami o dupie Maryni. Mogę znięść w życiu dużo, ale są pewne granice. Ten rumuński film zabrał trzy godziny mojego życia i gdybym wiedział jak powiedzieć po rumuńsku do reżysera że chcę zwrot pieniędzy za bilet to bym do niego dzwonił. Ocena 1*

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
sebo2255

>przeczytanie negatywnej opinii o filmie i o niezadowoleniu wielu widzów
>nazywanie ich bezmózgami, bo nie podobał im się film, którego się nie widziało
Takie coś tylko na filmwebie

schmetterling_v1

>to nie jest negatywna opinia, tylko sprowadzenie dzieła filmowego do zera (serio. kto daje *1 tylko dlatego, że film jest nudny?)
>nazwanie tutaj kogoś bezmózgiem jest tak samo nie na miejscu, jak nazwanie treści dialogów "o dupie Maryni" i zrzucenie na reżysera winy, że poszło się z własnej woli na ten, a nie inny film

PS. Jak coś wydaje się "technicznie słabe", to dlatego, że właśnie takie miało być.

gorzata159

Wyszłam z kina, przez 2 godziny i 10 minut starałam się zrozumieć, o czym właściwie jest film. Te dwie godziny i dziesięć minut zmęczyły mnie bardziej niż cokolwiek innego, naprawdę. Dialogi może nie są o "dupie Maryni", ale są o rzeczach mało interesujących. Znam realia takich spotkań, wiem, jak to jest, ale to sprawiło, że film był jeszcze nudniejszy. Po co oglądać to, co się zna, tylko w innym, równie nudnym (o ile nie nudniejszym - w trakcie filmu nawet nie poznaje się za bardzo postaci) wydaniu? Chciałabym się dowiedzieć, co ludzie widzą w tym filmie. I nie mówię tego złośliwie, naprawdę.

ocenił(a) film na 2
Cudawianka

W punkt! Nic ciekawego, zdecydowana większość z nas coś takiego przeżywa ze swoją rodziną. Czekałem przez 3,5h na jakiś sens takiego filmu, ale ten nie nadszedł...
Niestety wydałem na ten "hit" pieniądze, prócz straty czasu.

ocenił(a) film na 1
Cudawianka

To proszę Cię oceń ten film adekwatnie do Twoich upodobań. Wisi ten koszmarek bardzo wysoko w rankingu Fimweb'a.

ocenił(a) film na 1
gorzata159

Ma gość odwagę mówić, że mu gówno nie smakuje. Ja wiem, ze niektórym niewolno :D

ocenił(a) film na 1
sebo2255

Tak działa mechanizm dzięki któremu "artyści" sprzedają snobom najgorszy sort swoich wypocin. Bo wypada chodzić na Srajeckiego czy Gówniaka i piać peany na temat ich filmów. Jakie to one mądre i odkrywcze. Jak dla kogoś jest odkrywcze, że ciocia komunistka pokłóci się z ciocią 'kościelną' albo, że młody studenciak będzie podniecał się teoriami o 9-11 to chyba z piwnicy nie wyszedł.

ocenił(a) film na 8
hexfet

Ależ Ty jesteś prostak...Zaprzestań uskuteczniać swoje prymitywne wywody, jeśli nie masz zamiaru pogrążyć się do cna.

ocenił(a) film na 8
ksdiamante

To może mamuni się poskarż, niech Ci przynajmniej śpiczki spod noska wytrze, malutki zasmarkańcu i ewentualnie zabierze na lody dla pociechy...

ocenił(a) film na 1
Bokciu

Od mamusi to ty dostałeś 20zł na kino i teraz ci głupio dać niską notę.

ocenił(a) film na 8
hexfet

Kino to ja mam w domu...

ocenił(a) film na 1
Bokciu

A to sorunia. W domu pewnie też spożyłbym to dzieło bez bólu, mając nielimitowany dostęp do środków znieczulających.

ocenił(a) film na 8
hexfet

Sorunia? To wiele tłumaczy...Ktoś kto używa młodzieżowego slangu, nie może docenić tego dzieła z wiadomych powodów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones