PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=245424}

Sierociniec

El Orfanato
6,9 150 897
ocen
6,9 10 1 150897
6,4 16
ocen krytyków
Sierociniec
powrót do forum filmu Sierociniec

jednak końcówka wynagradza te 1,5 godziny spędzonych przy filmie.

ocenił(a) film na 7
Pseudoautochton

To jest horror z tego rodzaju, że nie ma tam krwi i mężczyzn z piłą mechaniczną, a jednak budzi w człowieku jakiś taki nieokreślony lęk. I jeszcze jeden szczegół: doskonały pomysł, żeby tym, co straszy były dzieci - niby niewinne, słodkie, a jednak. Doskonale zagrana rola Laury. Film też bardzo dobrze zrobiony. Cóż, brakuje trochę takiego dynamizmu, ale czy tego spodziewać się po horrorze? Taki troszkę smętny i ponury, ale to bardzo dobrze wprowadza w jego klimat. Ogólnie, polecam :)

ocenił(a) film na 3
Pseudoautochton

Mi nic nie zrekompensowało tego, film nudny jak flaki z olejem. Horror powinien straszyć, a nie ukazywać dramat w sierocińcu heh.

eulogy_pl

Ale to czy horror straszy to rzecz subiektywna. Bo nie kazdego przerazi Piła, Sierociniec czy Rec i masa innych. O Sierocincu mogę powiedziec tylko tyle, że jest bardzo dobrze zrobiony i zagrany - widać też styl reżysera. Ale czy przeraża to nie mnie oceniać, bo fanka horrorów ze mnie zadna, ale znam osoby, które czuły niepokój w poszczególnych scenach. Tak więc każdy musi przekonac się sam.

ocenił(a) film na 3
Metropholis

https://www.youtube.com/watch?v=eYiemoyucRE polecam :-) , tylko 2 i pół minuty :-)

ocenił(a) film na 7
eulogy_pl

2,5 minuty bardziej straszne niż 2 godzinny "Sierociniec", mogę się zgodzić, ale zauważ, że to trochę inny typ horroru. Ten filmik to jak dla mnie pomieszanie "Sierocińca" z "Piłą" na przykład. Ale przyznaję, niepokój był :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones