PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=139742}
6,6 166 143
oceny
6,6 10 1 166143
4,8 13
ocen krytyków
Silent Hill
powrót do forum filmu Silent Hill

.. Opłaca mi się oglądać dalej, czy nie ma sensu, bo i tak nic się nie wydarzy?
Skończyłam na tym jak główna bohaterka idzie do jakiegoś hotelu, czy coś, i szuka pokoju 111,
chyba..

użytkownik usunięty
Zuza88

Tytuł dla fanów serii gry Silent Hill. Pozostałym widzom może być ciężko ogarnąć klimat filmu ;)

Możliwe, w grę nie grałam.
Mimo wszystko brnąć przez to dalej, czy nie ma sensu?

użytkownik usunięty
Zuza88

Nie ma sensu się męczyć. Pozdrawiam :)

Dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam również :)

użytkownik usunięty
Zuza88

Dzięki :) Udanego wieczoru, niekoniecznie spędzonego przy horrorze :)

Zuza88

dahex napisał, że nie ma sensu się męczyć a ja napisałabym właśnie, żebyś zobaczyła go całego bo właśnie finałowa scena i właśnie końcowa są najlepsze. Ja tez nie grałam w gry jak zobaczyłam film i z początku był dziwny i nudny :)

ocenił(a) film na 7
Zuza88

W sumie film nie straszy bo to nie jest typowy horror gdzie na pół ekranu wyleci jakaś morda.
Grałam w gry i zdecydowanie stwierdzam że one są horrorem psychologicznym gdzie klimat dosłownie sprawia że gracz ma ciary na plecach. Nie przez to że atakują go i straszą potwory, a właśnie przez ciężki klimat. W filmie nie idzie tego za dobrze wyczuć więc sporo ludzi uważa go za cienki horror bez polotu, ale z grami to już jest inaczej. Może gdyby ta produkcja od początku trzymała się oryginalnego scenariusza to wyszło by coś o wiele lepszego, a tak jest to dobry film i tylko tyle.
Miło mi do niego powrócić po raz drugi, ale dwójki(Apokalipsa 3D WTF?!) już nigdy więcej nie dotknę bo to co zrobili mając materiał z Silent Hill 3 to już czysta profanacja.
Gra świetna i powalająca, a film to taki gniot że aż można przecierać oczy ze zdumienia jak takie coś ujrzało światło dzienne.

marza4366

Cóż, jak już wcześniej wspomniałam, w gry nie miałam okazji grać, ale ciężko żebym miała, skoro byłam dzieckiem.
Tak czy inaczej - mnie się film nie podobał, nawet go nie skończyłam, mimo to wystawiłam ocenę - 3.
Nie w porządku byłoby z mojej strony dawać 1, ale 3, czemu nie..

użytkownik usunięty
Zuza88

Ja też nie grałem w tę serie, ale jeśli chodzi o film to też mnie znudził, i wkurzał a już morderstwo policjantki nie zniosę. Ale była fajna, miała super włosy do miziania :P :P a bohaterka mnie wkurzała xD

Aha, czyli policjantka umarła, dobrze wiedzieć :D

użytkownik usunięty
Zuza88

Zuza - spisałem cię na straty już... oceniłaś na 3 nie oglądaj do końca, kto u licha tak robi ? :P xD
Jedyne co mi się podobało to ta policjantka, reszta to chłam.

To dzięki policjantce film otrzymał ile gwiazdek więcej? :D

użytkownik usunięty
Zuza88

http://www.filmweb.pl/Silent.Hill/photos/133694

Policjantka uzbierała 5 + jeszcze 1 zbiorczą gwiazdkę pielęgniarki z dużym biustem. xD
Potem to czysta matematyka , 6 :P

O tak, ideał ;)

http://www.filmweb.pl/person/Laurie+Holden-53671

użytkownik usunięty
Zuza88

Podoba mi się tylko w tych krótkich, i w tej charakteryzacji.
Chyba kpisz ze mnie coś czuję. Dobra ja już nic nie pisze. narq

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones