PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=561376}
7,1 675
ocen
7,1 10 1 675

Silent Things
powrót do forum filmu Silent Things

Gra aktorska

użytkownik usunięty

Znam wiele osób z zespołem Aspergera i muszę powiedzieć, że w sposób zadowalający zostały ich
zachowania oddane w tym krótkim filmie. Zmienił bym może tylko sposób mówienia Jake, jest na
początku trochę zbyt otwarty. Polecam !

A mi się wydaje, że to zależy od osoby. Mój brat ma zespół Aspergera i on właśnie jest otwarty, rozmawia z każdym jakby znał go nie od dziś.

użytkownik usunięty
DrawnUnicorn

Ależ oczywiście że zależy, każdy ma jakąś inną historie, inne środowiska w jakich się rozwijał; trudno żeby gnębieni w gimnazjum aspergerowicze w liceum rozmawiali otwarcie z byle kim bez wcześniejszego wybadania 3 metrowym kijem czy będzie bezpiecznie, choć nadal wydaje mi się że więcej jest jednak osób bardziej nieśmiałych :^)

Z pewnością jest ich więcej. Ja do tej pory nie spotkałam się jeszcze z żadnym aspergerowiczem (A być może po prostu o tym nie wiedziałam.) poza moim bratem, więc ciężko mi tu stwierdzić. Jednak wiadomo jak choroby wpływają na człowieka, większość zamyka się w sobie, bo spotykają się z nieakceptacją przez innych, bo przecież łatwiej jest kogoś wyśmiać niż zrozumieć sytuację i to, że oni nie mieli wyboru, że z czymś takim się po prostu rodzi.

użytkownik usunięty
DrawnUnicorn

nie tyle łatwiej co przyjemniej :3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones