PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684980}

Sils Maria

Clouds of Sils Maria
6,2 11 416
ocen
6,2 10 1 11416
6,6 23
oceny krytyków
Sils Maria
powrót do forum filmu Sils Maria

w/g mnie binoche zagrala rewelacyjnie.K.Stweart rowniez mimo ze jej rola, sposob podejscia do niej, srodki wyrazu uzyte do pudowania postaci sa identyczne, jak te ktorymi poslugiwala sie w Still Alice. Dla mnie te dwie osoby:Lydia i Velentine zlaly sie w jedna postac. Nie roznocowaly sie. nie zmienia to faktu, ze stawiam w przyszlosci na K.Stewart. Z opinia, ze aktortswo Binoche jest manieryczne, nie zgadzam sie.Ponadto scena po ,,kinie" znakomitcie zagrana przez J.B iK.S. Z tym , Ze Stewart mui sie jeszcze wiele nauczyc.O samym filmie nie wypowiadam sie, bo jest po prostu slaby scanariuszowo, operatorsko. Manieryczny, ale warto go zobaczyc wlasnie dla Binoche, bo K.S. niczym nie zaskakuje.

diepole

Co tu dużo ukrywać - wiem, to głupie, ale wybieram się (tak już od jakiegoś czasu ;-) ) na ten film właściwie głównie ze względu na Binoche, która "zaraziła" mnie sobą po reklamie (tak, wiem zdrowe na głowę to to nie jest, ale ja nie twierdzę, że jestem zdrowy ;-) ) i jakoś ciężko mi się od Jej wpływu uwolnić. Co prawda (jak pokazał Sponsoring) w filmie może być taka sobie (moje subiektywne zdanie), ale cały ten film był w ogóle dla mnie taki sobie (oczywiście obejrzałem go z tego samego powdu, dla którego zamierzam wybrać się na Sils Marię ;-) ).

Może więc dobrze się zastanowić, czy warto się wybierać....

cOOba

warto dla niej. Nie wiem czy widziales po tysiac razy dobranoc. jest w tym filmie genialna. pokazala tyle ze swojego warsztatu, ze az dech zapiera. Co da sils marii, w/g mnie zobacz ten film, zobacz ja, a scena w barze, jak pisalem genialna. Nie gra efekciarsko, z kazda scena buduje nastroj, buduje bohaterke.w koncowych scenach mamy juz gotowac, cala postac.pelnego czlowieka bez wzgledu na to, jaki jest ten film. To jedna z najlepszych aktorek na swiecie, zawsze nawet, jesli film slaby - pokazuje cos nowego:)

cOOba

w/g mnie warto. to nie jest tylko pani z reklamy.

ocenił(a) film na 8
cOOba

Ależ warto, wybrać się na film, a nie za zastanawiać, tak dla jasności:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones