PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33330}

Simone

S1m0ne
6,3 10 678
ocen
6,3 10 1 10678
5,0 3
oceny krytyków
Simone
powrót do forum filmu Simone

Świetny film

użytkownik usunięty

Jeden z najlepszych filmów roku 2002. Bardzo dobre role Ala Pacino, Catherine Keener, Pruitta Taylor Vince'a i Winony Ryder. Ale chyba najlepszą rolę w tym filmie stworzyła debiutująca na dużym ekranie Rachel Roberts. Jest piękna i ma talent aktorski, szkoda, że to jedyny film, który nakręciła. Gdyby jednak zamierzała kontynuować przygodę z filmem to wróżę jej karierę na miarę Julii Roberts (i nie przesadzam pisząc to). Sam film ma świetny scenariusz i bardzo dobrą reżyserię. Jest to satyra na Hollywood i cały ten blichtr. Jedynym minusem tego filmu (mimo, że jest genialny) jest końcówka, za bardzo przesłodzona. Ci którzy widzieli film wiedzą o co mi chodzi. Napiszę teraz coś czego nie powinien czytać ktoś kto jeszcze nie oglądał filmu... Interesującym posunięciem byłoby gdyby Viktor Taransky został skazany na karę śmierci za zabicie Simone, wtedy film w mojej ocenia uznany został za najlepszą satyrę w historii kina. Ale i tak w mojej skali daję mu 10/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones