PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=231549}

Simpsonowie: Wersja kinowa

The Simpsons Movie
7,3 72 342
oceny
7,3 10 1 72342
7,1 17
ocen krytyków
Simpsonowie: Wersja kinowa
powrót do forum filmu Simpsonowie: Wersja kinowa

Jestem zagorzałym fanem "Simpsonów" i dlatego nie mogłem odpuścić sobie tego filmu. Nie zawiodłem się. Film był fenomenalny i naprawdę śmieszny. Żadna scena mnie nie przynudzała tylko bardzo śmieszyła. Polski dubbing był na prawdę na wysokim poziomie, Miłogost Reczek spisał się na medal. Scenariusz świetny to samo można powiedzieć o wykonaniu Simpsonów. Dialogi były jedyne w swoim rodzaju. Tak dobrego filmu Animowanego nigdy nie widziałem. Oceniam go na 10/10.

ocenił(a) film na 7
Smiechu

zzagorzaly fan simpsonow i zachwyca sie dubbingiem??
dubbing psuje ten film, jest dalej dobry ale...
to nie to samo
czy gdybys obejrzal 20sezonow zachwycalbys sie dubbingiem? nie jest zly ale to juz nie to samo
czym jest homer castellanety w porownaniu do jakiegos polskiego moska ktory, fakt, daje rade i dla kogos kto nie ma o simpsonach pojecia jest zajefajny ale dla fanow i tych co rozumia choc troche ang. i ogladali to w orginale (ew z napisami) jest poprostu cienki
no i jak przetlumaczyc np d'oh?:D
bohaterowie,np homer simpson to juz nierozerwalna czesc z glosem
pozatym dubbing nie jest w stanie przekazac wszystkich dowcipow itp
w kazdym filmie dubbing sporo ujmuje
jest na dobrym poziomie to fakt, ale film jest 2x lepszy w orginale

i polecam, zagorzalym fanom jak i laikom obejrzec ten film np z napisami

ps
poprostu nierozumiem jak "zagorzaly fan simpsonow" moze zachwycac sie dubbingiem
toz to zbrodnia:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones