PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=231549}

Simpsonowie: Wersja kinowa

The Simpsons Movie
7,3 72 336
ocen
7,3 10 1 72336
7,1 16
ocen krytyków
Simpsonowie: Wersja kinowa
powrót do forum filmu Simpsonowie: Wersja kinowa

chyba nie wiedza co to ,,Simpsonowie,, to nie zadne tam milutkie muminki i ,,slodziutkie,, scenki

Ja dalbym 16

Black_Spiderman

Dobre jest od 12 lat. Nie ma w simpsonach takich tematow jak np w Family Guy, Futurama, Drawn Together czy South Park ;)

ocenił(a) film na 8
Seba_3

i tak nikt nie przestrzega ograniczeń wiekowych więc to bez różnicy.. ;P

Auuron

Masz rację

Seba_3

Dokładnie tak jak mówi SeBa, podany wiek to nie jest wiek dla którego film jest polecany tylko minimalny wiek z jakim wpuszczają na salę kinową (a to że mało kto się do tego stosuje to inna sprawa). Simpsonowie mimo że są filmem dla starszych nie zawierają w sobie ogromnej dawki seksu czy przemocy które zmuszałyby do ustawienia poprzeczki wiekowej wyżej ;>

ocenił(a) film na 10
HuntMocy

Jedynie przeszkodą może być zrozumienie żartów przez młodszych widzów. Ciekawe jakie kontrowersje wzbudzi plakat Barta z frytką :D O ile dystrybutor zdecyduje się je porozklejać po mieście.

Seba_3

http://www.filmweb.pl/%22Simpsonowie%22++Studio+Fox+nadzoruje+polski+dubbing,New s,id=34990

Black_Spiderman

JA dalbym 15 lat a nie 12 lat.Super sie zapowiada

Kinomaniak20

hehhe 12 latki pojda do kina i wyjda przerazone albo znudzone;) moim zdaniem tez ze od 15:))
Pzdr;)

Loolly

Ja mam 12 lat przed chwilą oglądałem i film był super śmieszne żarty fajna fabuła polecam:)

ocenił(a) film na 9
Black_Spiderman

Nie wiadomo jeszcze, jaki będzie film. Serial i owszem - jest od 16. Ale obawiam się trochę, że pełnometrażówkę zrobią nieco łagodniejszą, dla wszystkich...

daf

To chyba nie ma roznicy i tak do kina pojdzie kto chce, ale to prawda 12latek nic z niezrozumie z filmu i pozniej tu na filmwebie bedzie pisal durne posty typu "gniot jakich malo"

ocenił(a) film na 5
Black_Spiderman

ja tam pamiętam Simpsonów jak miałem z 5-6 lat i na TVP1 szło heh :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones