PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=231549}

Simpsonowie: Wersja kinowa

The Simpsons Movie
7,3 72 332
oceny
7,3 10 1 72332
7,1 16
ocen krytyków
Simpsonowie: Wersja kinowa
powrót do forum filmu Simpsonowie: Wersja kinowa

Rewelacyjny

ocenił(a) film na 10

Jako fan serialu uważam, że film wypadł bardzo ciekawie, żarty trzymają poziom i całość naprawdę mi się podoba :) Największym minusem filmu jest polski dubbing, wiec radze oglądać z napisami.

ocenił(a) film na 6
kacper9631

A ja się z kolegą nie zgodzę. Mnie akurat, gdzie praktycznie wychowałem się z tym serialem, czegoś brakowało w wersji kinowej, aczkolwiek byłem nastawiony na to, aby obejrzeć film z przymrużeniem oka. Ciężko mi stwierdzić czego tak naprawdę. W każdym bądź razie całe szczęście, że film nie okazał się kichą, jak kinowe adaptacje komiksów/seriali Marvela, gdzie jeszcze pierwszy Spider-Man był do przetrawienia, ale już reszta (X-Men, Iron Man i tak dalej), totalna porażka dla kogoś, kto miał styczność z tymi komiksami, czy serialami animowanymi, a juz tymbardziej dla zagorzałych fanów. Ode mnie 6/10 za film, miło było po latach zobaczyć znowu tą nienormalną rodzinkę i to na dużym ekranie, ale aż takiego szału nie ma...

No i oczywiście polski dubbing - również nie polecam, totalna kicha. Tylko i wyłącznie oryginalny z polskimi napisami

kacper9631

Jedna z moich ulubionych kreskówek pełnometrażowych. I nawet ma scenariusz, co sie nieczęsto zdarza przy adaptacjach seriali :D. Bardzo dobry film. Dubbingu się nie czepiam, bo lektorzy "grają" dobrze. To, ze są błedy w tłumaczeniu, nie jest winą aktorów, którzy tylko czytają tekst. Poza tym bardzo podoba mi się polski głos Marge. Duuży plus za Cletusa i kakao a la Flanders.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones