PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=231549}

Simpsonowie: Wersja kinowa

The Simpsons Movie
7,3 72 342
oceny
7,3 10 1 72342
7,1 17
ocen krytyków
Simpsonowie: Wersja kinowa
powrót do forum filmu Simpsonowie: Wersja kinowa

polski dubbing ssie!

ocenił(a) film na 7

sam film przyjemny, ale polski dubbing to była kompletnea porażka. kilka gagów naprawdę niezłych, choc nie jest też tak zabawnie jak mogłoby być. no i nie ukrywajmy - ten tani sentymentalizm i morałki spokojnie mogli sobie darować.

ocenił(a) film na 7
Caligula

tja
dubbing jest na dobrym poziomie wg mnie ale sporo ujmuje temu filmowi i polecam go raczej w orginale
a co do filmu to na poczatku jest bardzo "simpsonowo" no ale potem robi sie bardziej disneyowkjo niestety
czyli oklepane przeslaniA, jakistam moralizm itp itd

El_Magiko

jedyny polski dubbing jaki sie udał w tym filmie to pana Kent' a Brockman' a, cala reszta nie umwya sie do oryginału. Gdzie jest słynne D'oh! pana Homera, jak juz dubbing to róbmy coś lepszego!

ocenił(a) film na 7
sanncer

dubbing jest na niezlym poziomie

poprostu jak chodzi o simpsonow nie da sie tego zdubbingowac tak zeby film nic nie stracil

jak przetlumaczyc d'oh?
raczej sie nie da

fani powinni raczej obejrzec w orginale

a pozatym np glosy castellanety sa genialne, zwlaszcza homer
nie da sie tego zrobic rownie dobrze po polsku
wiadomo ze taki film na dubbingu zawsze sporo straci

ocenił(a) film na 6
Caligula

Zgadzam się, że dubbing jest fatalny i psuje cały film.
Szkoda, że nie zrobili z lektorem, tak moim zdaniem się najlepiej ogląda. Nie mogę teraz wystawić oceny bo wersja kinowa średnio mi się podobała, ale nie wiem czy żarty były słabe, czy wszystko przez dubbing, a serial po prostu uwielbiam :D

ocenił(a) film na 9
FifiQ

Oglądałem film w kinie w wersji oryginalnej z napisami i śmiałem się do rozpuku, polski dubbing to już dla mnie nie to samo :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones