PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10013487}

Simpsonowie: Wszystkiego Disneyplusowego

The Simpsons in Plusaversary
5,6 195
ocen
5,6 10 1 195

Simpsonowie: Wszystkiego Disneyplusowego
powrót do forum filmu Simpsonowie: Wszystkiego Disneyplusowego

re:mini.scencje

ocenił(a) film na 5

więcej postaci z kreskówek w jednym wspólnym filmie poupychanych to ja widziałem chyba tylko w Tajemnicy Zaginionej Skarbonki lat temu kilkadziesiąt, przy czym przykry znak czasu przy tym, przygnębiający i boleśnie dotkliwy:

niegdyś postaci łączyły się dla idei, puszczone jednocześnie na każdym kanale telewizyjnym w ramach tak zwanej kampanii antytykowej: zażywasz-przegrywasz, a łyżka na to just-say-know, cartoon all-stars to the rescue versus speed und crack cocaine - interesującą relację z tego wydarzenia znaleźć można w xiążce tomasza raczka pod wszystko mówiącym tytułem Pies Na Telewizję - a co się dzieje obecnie?

otóż obecnie wszystkie ponownie siły łączą i nawet uroczego misia o bardzo małym rozumku w szeregi armii swojej przyzywają, aby zareklamować kolejną niepotrzebną platformę strumykową..

no, ale donald się dusi przynajmniej - oparami absurdu sytuacji najprawdopodobniej - dobre i to!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones