PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=517818}
5 835
chce zobaczyć
Sinatra
powrót do forum filmu Sinatra

"W 2011 roku wydany zostanie również obraz Sinatra, opowiadający o życiu legendarnego
wokalisty Franka Sinatry. W jego rolę wcieli się długoletni przyjaciel De Niro, Al Pacino, zaś
sam Robert zagra Deana Martina"

Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Robert_De_Niro

cytrynowy

Produkcją filmu ma się zająć Scott Rudin ,który na koncie ma m.in. "The Social Network", "Prawdziwe męstwo" , "Lektora" , "To nie jest kraj dla starych ludzi" , "Aż poleje się krew" .

Najprawdopodobniej zagra w nim Pacino i De Niro (choć podobno nikt się z nim nie kontaktował).
DiCaprio można śmiało wykreślić z obsady.

bartekcz92

To nawet dobrze się składa .

bartekcz92

pacino i de niro przeciez sa za starzy do tych rol

hupcio

niewiarygodne że Di Caprio gra u Scorsese'go..

Maciek147

Nie mam pojęcia co może być w tym niewiarygodnego.....raczej niewiarygodnie dziwne stwierdzenie .
Pacino , De Niro zdecydowanie nie ten wiek....i według mnie typ urody .
DiCaprio iał włoskiego dziadka i Sinatra chyba był całkowitym włochem, razem mają bardzo podobne -
nieco wschodnie kości policzkowe i morski kolor oczu...Pasowałby , i to bardzo.
Nie mniej jednak wątpię coś w powstanie tego filmu...nic nie było słychać ostatnio o jakiś konkretnych planach i pewnie nici z niego . Tak przynajmniej myślę..Zobaczymy .

agnieszka_kozinska

"Nie mam pojęcia co może być w tym niewiarygodnego.....raczej niewiarygodnie dziwne stwierdzenie ."
Sarkazm może być niewiarygodny w tym zdaniu.

cytrynowy

Mi tam do Deana pasuje Banderas

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones