PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=517818}
5 835
chce zobaczyć
Sinatra
powrót do forum filmu Sinatra

DiCaprio ma zagrać Sinatrę? Jakoś DiCaprio nie pasuje mi do tej roli.

gemini9

Dla mnie jest idealny do tej roli.

gemini9

Dla mnie jest idealny do tej roli.

gemini9

Faktycznie. Twarzą w ogóle nie pasuje, chociaż jak wiemy charakteryzatorzy mogą zdziałać cuda... ciekawe co z jego ruchami, tutaj Sinatra również był dość charakterystyczny. Leonardo będzie się musiał nieźle postarać :P

MF13

Jak trochę schudnie to będzie pasował - zakola mu już się szykują więc charakteryzatorzy nawet się nie napracują.
Za to będzie to BARDZO wysoki Sinatra :)!

gemini9

Jeśli o mnie chodzi Leo też nie pasuje mi tutaj, jednak pokładam wielkie nadzieje w jego aktorskie umiejętności oraz w charakteryzatorów i mam nadzieję, że to będzie wymarzony Frank :) Oby, oby, czekam niemiłosiernie.

gemini9

Jak dla mnie pasuje idealnie, a charakteryzacja może dodatkowo wiele zdziałać. Z resztą nikt prawdopodobnie by tego lepiej nie zagrał niż Leo.

użytkownik usunięty
elo84

Właśnie pasuje idealnie moim zdaniem. A kogo wy byście obsadzili?

Ja bym dał Buscemiego lub R. Fiennesa. Były by jaja.

Ja bym postawił na Joe Pesci.Po 1.obaj mają Włoskie korzenie 2.podobny z wyglądu i gabarytów 3. mając 20 lat pod pseudonimem John Ritchie śpiewał w nowojorskich nocnych klubach

Ja dałbym Jeana Dujardina,po prostu pasuje mi do Franka Sinatry

gemini9

Szczerze mówiąc mi by pasował do tej roli Mark Wahlberg,bo ma strasznie podobny uśmiech do Sinatry :)

Wojtas998

Świetny wybór.

gemini9

Jean Dujardin

gemini9

U Martina każda główna rola musi być obsadzona przez DiCaprio.

gemini9

Nie pasuje. Wszysce wiemy, że Sinatra miał kompleks wzrostu. Z całym szacunkiem dla Leo. Leo jest za duży do tej roli.

gemini9

Co się stało z DiCaprio w obsadzie?

Zuzka253

Po przeczytaniu tych komentarzy, Martin Scorsese postanowił zmienić obsadę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones