PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=517818}
5 835
chce zobaczyć
Sinatra
powrót do forum filmu Sinatra

Mówcie co chcecie, ale mam przeczucie, że to będzie to. Oscarowa rola. O ile oczywiście DiCaprio zostanie obsadzony. Może faktycznie wizualnie Sinatra to to nie jest, widzę Leo w tej stylistyce.I przewiduję sukces tego filmu.

omorica

mam nadzieje :)

omorica

Ja kompletnie nie widzę DiCaprio w roli Sinatry - niepodobny ;P Charakteryzatorzy mogą jednak zrobić prawdziwe cudo... tak jak z Streep w "Żelaznej Damie" i Close w "Albert Nobbs". Czuję Oscara dla niego bardziej za rolę T. Roosevelta ;)

omorica

Eh, wiesz z tą obsadą to jest różnie. Ja byłem przekonany, że DiCaprio dostanie Oscara za film J. Edgar (w końcu obraz Eastwooda), a został on całkowicie pominięty przy tegorocznych nominacjach, a sam obraz określany jest jako zbyt staroświecki. Niemniej życzę Leonardowi, by w końcu otrzymał statuetkę, należy mi się.

Maciej_Vos

jebać te sztuczne Oskary ! Loe i tak dla mnie jest mistrzem bez tej statuetki :)

Arti58

Oczywiście że jest, jeden z najlepszych aktorów w tej chwili. Chodziło mi o to, ze lepiej nie roztrząsać jego ról w kategoriach Oscarów, bo można się przejechać.

Maciej_Vos

no dokładnie :) jeszcze przyjdzie może ten czas i moment :)

Arti58

śmieszą mnie wpisy, że za tą rolę to będzie miał oskara. Miał mieć za Incepcję (ludzie wręcz się zarzekali, że jak nie dostanie to dokonają sepuku) jak i za tuzin innych filmów i co? ma? nie ma, i ma się dobrze i gra w większości filmów zajebiście!

omorica

Żeby dostać Oscara musi pokonać Anthony'ego Hopkinsa który wcieli się w Alfreda Hitchcocka. Ciężko wytypować zwycięzce chociaż skłaniałbym się bardziej na Hopkinsa, ponieważ Akademia napewno doceni role legendarnego reżysera.

SatoCous

Przede wszystkim musi zostać spełniony jeden warunek: film musi powstać. A na razie na to się nie zanosi, na pewno nie przed rozdaniem Oscarów 2013.

woj110

Leo gra świetnie, ale nie sądzę, że wlasnie za te role dostanie oscara, jesli w ogole w najblizszym czasie. to obraz Scorsese, a za nim Akademia tez nie przepada.

omorica

Ogromnie liczę, że Leo w końcu dostanie Oscara, może to będzie właśnie ta rola i w końcu zostanie doceniony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones