PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=712595}

Sinister II

Sinister 2
5,8 45 685
ocen
5,8 10 1 45685
4,7 3
oceny krytyków
Sinister II
powrót do forum filmu Sinister II
ocenił(a) film na 4
Basia_101

premiera już była :)

Sajku90

Często się to zdarza na filmwebie, że film ma premierę 7 sierpnia w Polsce a średnią ma już wystawioną 1 sierpnia albo film jeszcze nie powstał a już jest oceniony :)

Basia_101

Weź pod uwagę, że niektórzy mieszkają za granicą i film widzieli wcześniej niż ten miał premierę w Polsce.

ocenił(a) film na 8
Andrzejek324

Była też w multikinie przed premiera na nocy grozy i horrorów :)

ocenił(a) film na 4
Basia_101

Widziałem też wysokie oceny filmów, jeszcze nie oglądanych przez wystawiającego ocenę, ale ocenianego na zasadzie "zapowiada się super, nie mogę się doczekać"....he,he. Taka ciekawostka.

niedenerwujsie

Kolejny przykład film Królowa Pustyni z Nicole Kidman nie miał jeszcze premiery a już ma podwyższoną wysoką ocenę.

Basia_101

Wbij sobie do głowy, że filmy można tutaj oceniać po ich premierze światowej a nie polskiej. A sporo osób na Filmwebie mieszka poza granicami kraju i mieli możliwość ten film obejrzeć dużo wcześniej i dlatego go ocenili. Film o którym piszesz miał światową premierę w lutym 2015.

Andrzejek324

Andrzejek324 zrozumiałam.
Zdaję sobie sprawę, że polacy mieszkają zagranicą i mogą oceniać na filwebie nie będąc w kraju.
I jeszcze jedno dosyć często jak premiery filmu nie ma w Polsce, ale jest, była na świecie to są same oceny a nie ma wystawionej opinii na temat filmu. I o to mi chodziło.
Na filmwebie można też ocenić nie oglądając go tylko od tak sobie. Bo tak możliwość też istnieje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones