PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=712595}

Sinister II

Sinister 2
5,8 45 685
ocen
5,8 10 1 45685
4,7 3
oceny krytyków
Sinister II
powrót do forum filmu Sinister II

Mam złe przeczucie, że wszystkie najstraszniejsze sceny zostały już użyte w zwiastunie... Boję się że zbyt często pokazują tego demona. W jedynce fajne było to napięcie i tajemnica.

ocenił(a) film na 2
SuperWho

To prawda. Na forum Sinistera załozyłem podobny wątek krytykujący trailery współczensych horrorów, choć można to podpiąć pod całe kino i inne gatunki, zwłaszcza blackbustery. Ponadto trailer ,,2" niepokoi wtórnością, tymi samymi chwytami i obawiam się, że sam film również taki będzie. Z kolei ,,1" to dla mnie 8/10.

SuperWho

Podbijam, jestem świeżo po obejrzeniu filmu i jego największym atutem była tajemniczość. Tajemniczość morderstw, kto zabijał i dlaczego. Niestety trailer kontynuacji sugeruję, że widz nie zostanie zaskoczony niczym nowym oprócz sprawdzonych już schematów. Wielka szkoda.. ale mimo wszystko trzymam kciuki.

ocenił(a) film na 7
ThomasPPL

Czy ja wiem czy takie sprawdzone schematy? Po trailerze widać że tym razem, oprócz samego szukania demona, będzie motyw jak jeden z bliźniaków nawiąże dość bliski kontakt z porwanymi dziećmi które będą go próbowały przed tym wszystkim ostrzec - tak mi się przynajmniej wydaje. Może w jakiś sposób im się uda uchronić.
Aczkolwiek jedyne rozwiązanie jakie dla nich widzę by wywieźć demona w pole jest (spoiler dot. jedynki) nie wyprowadzać się z danego domu, bo dopiero po przeprowadzce zaczyna się egzekucja. Znaczy to jednak że do końca życia rodziny demon będzie ich straszył. Nie wiem jak to wygląda jeśli rodzina się rozdzieli - może wtedy klątwa też nie zadziała.

ocenił(a) film na 7
SuperWho

A po co ogladac trailery?

prumprumka

no właśnie, ja nie oglądam :)

ocenił(a) film na 5
SuperWho

Też mam zażalenia do producentów czy kto tam robi trailery,wszystkie straszne sceny są zawsze w nich zawarte i na filmie już wszystko wiemy.Mam nadzieję ,że ten film jednak będzie super bo jedynka była suuuper.

ocenił(a) film na 8
efta18

a ja obejrzałem wczoraj 1 część i naszła mnie myśl samobójcza jutro pętle robie już ale odbiore sobie życie dopiero za tydzień żegnaj

ocenił(a) film na 5
Jakubxx

Wiesz co,takie wypowiedzi nie są śmieszne...

SuperWho

Ja mam nadzieję , że demon nadal będzie na poziomie dybuka z kronik opętania.

SuperWho

Ja nigdy nie oglądam zwiastunów horrorów, żeby mieć lepszą zabawę. Panowie od sprzedaży zapuszczają smakowite kąski żeby zwabić widownię tym samym psując zabawę.

ocenił(a) film na 6
SuperWho

Zgadza się. Nie tak straszny jak jedynka.

ocenił(a) film na 6
Profesor Frink

Jak dla mnie jedynka nie była straszna,a ta dwójka to porażka całkowita.0 napięcia i emocji.Ale zgadzam się z tobą co do oceny,na 6 zasługuje,za końcówkę filmu,przypomniał mi horror dzieci kukurydzy :D.

ocenił(a) film na 8
SuperWho

Moim zdaniem trailer nie zepsuł rozrywki- było dużo więcej dobrych scen, oglądając te filmiki można było mieć dreszcze... cały film trzyma w napięciu

ocenił(a) film na 5
SuperWho

Dla mnie wielkie rozczarowanie. Wczoraj byłam w kinie z przyjaciółką. Trochę się obawiałam, że nie załapie o co chodzi, bo nie widziała jedynki. Ale nic bardziej mylnego. Nie trzeba znać jedynki, żeby załapać dwójkę.
Moim zdaniem jedynka to bomba, a dwójka marna próba...

ryskor

Troszkę sie zgadzam bo też uważam że 1 czesci dużo lepsza pod każdym wzgledem. Jednak u mnie na ocenę 2 rzutował fakt,ze był dość dobrze zrobiony jak na kontynuacje i trzymal w napieciu. Jestem niestety zdania,że teraz kazdą nastepną czesc (trzymajmy sie horrorów) robią na sile. W tym przypadku aż takiego wrazenia żeby ta 2 byla tak wlasnie na sile ja akurat nie mialam. Stad moja zawyżona 7. Koniec koncem liczę ze 3 nie zrobią:-)

ocenił(a) film na 5
megan94

Też uważam że już wystarczy :-D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones