PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=712595}

Sinister II

Sinister 2
5,8 45 713
ocen
5,8 10 1 45713
4,7 3
oceny krytyków
Sinister II
powrót do forum filmu Sinister II

Mam nadzieję, że nie zrobią z tego gniota, bo jedynka była według mnie super;]

ocenił(a) film na 4
Asteria

Biorąc pod uwagę to jak teraz tworzy się filmy nie mają one porównania z tymi, które powstały w latach 70 i 80 (mówię o horrorach) i faktycznie dużo jest kiepskich i nastawionych na zarobek ze słabymi, ale znanymi aktorami, ale nie przesadzajmy w drugą stronę. Od technicznej strony jest dużo dobrych horrorów zrobionych w późniejszych latach. Nie zawsze "starsze" znaczy "lepsze".

ocenił(a) film na 4
Asteria

Nie ma tak genialnych filmów w tym gatunku,
bo obecnie lepsi reżyserzy omijają gatunek Horror.

ocenił(a) film na 4
returner

Nie do końca się z Tobą zgadzam. Wiadomo, że klasyka to klasyka, a teraz robi się filmy trochę inaczej, używając innych technologii, mając inny budżet, etc.Niektóre nowe horrory też zasługują na uwagę.

ocenił(a) film na 4
Asteria

Co nie zmienia faktu, że 3/4 to shit zrobiony dla hajsu, który powiela ciągle ten sam motyw, te same sytuacje + znane buzie na okładce, które gwarantują przyjście do kina + sceny sexu, które przyciągają uwagę. Ale to nie tylko w tym gatunku, teraz to robi się normą, zwłaszcza patrząc na amerykańskie komedie.

ocenił(a) film na 4
Asteria

I nie odbiegajmy już lepiej od tematu, bo dotyczył on filmu Sinister II a nie przeglądu filmów grozy etc ;)

ocenił(a) film na 4
Asteria

Większość nowych horrorów to sequele/remaki/reeeboty czy
ten sam motyw jak dobrze ujęłaś i są w 99% gorsze od oryginalnego pomysłu.
Co do nowych technologii to pomału od nich odchodzą,
bo zorientowali się, że wygodne, łatwe , szybkie i tanie efekty robione komputerze za szybko się starzeją i rażą sztucznością.
A robione tradycyjnymi metodami dużo wolniej się starzeją.
Wystarczy porównać efekty ze starej i nowej trylogii star wars. W nowej wygląda to strasznie sztucznie.
Wystarczy porównać efekty z Terminator 2 1991, a Terminator Genesis 2015.
Władcę pierścieni 2001-2003 , a sztuczne Hobbity 2012-2014,
Dinozaury z Jurassic park 1993, a King kong z 2005.
Wszystko przez to, że panuje w Hollywood lenistwo i nie chce się im kręcić w plenerach i budować drogie rekwizyty.
Wystarczy sobie porównać jak kręcono filmy akcji w Stanach, a zwłaszcza w Hong Kongu w latach 80' To już nie wróci.
Ale to był najwyższy poziom jeśli chodzi o choreografie walk, strzelanin itp
"sceny sexu, które przyciągają uwagę"
Sceny seksu w filmach są całkowicie zbędne.
I tak wiadomo, że schemat jest zawsze taki sam kobieta poleci na płytkiego przystojniaka czy zamożnego/sławnego lub przebojowego faceta, który ma powodzenie i wiele kobiet w życiu. Natura kobiet zawsze taka sama więc to zbyt przewidywalne dla mnie, by jeszcze oglądać coś tak banalnego.

użytkownik usunięty
Hesq

Co mówiłaś? Bo patrzyłem na zdjęcie.

ocenił(a) film na 2
Hesq

Płonne nadzieje...

Hesq

Niestety takoż uczynili, proszę Szanownej Pani. Nie domęczyłem filmu do końcówki. Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) film na 8
Hesq

Wszystkim zawiedzionym drugą częścią Sinister, mogę polecić inny film według mnie rewelacja, klimat, rodzina, muzyka, wiele wspólnych powiązań :D, obejrzyjcie sobie Dark Skies jak dla mnie genialny film,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones