PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=712595}

Sinister II

Sinister 2
5,8 45 715
ocen
5,8 10 1 45715
4,7 3
oceny krytyków
Sinister II
powrót do forum filmu Sinister II

malo co by doprowadzila do tego bym odpuscil film. Moral - kompletnie nie ma co sie sugerowac ocena bo o gustach sie nie rozmawia. Dla mnie mocna osemka i rzakdo tez sie zdarza zeby druga czesc byla lepsza niz pierwsza, w tym wypadku tak sie zlozylo, choc jedynka tez bardzo dobra. Mnie trzymal w napieciu od samego poczatku do konca

ocenił(a) film na 6
ufo254

Też tak uważam. Moim zdaniem bardzo dobry horror, nawet ciut lepszy od jedynki. Dałem 10, aby podwyższyć mu średnią

ocenił(a) film na 8
mr_miller

Moze nie jest to horror w klimacie wielu osob ale 5,7 to na prawde jest przesada kompletna przy komedii Mama, ktora ma 5,9 to juz jest kompletny zart...
http://www.filmweb.pl/film/Mama-2013-630888

ocenił(a) film na 6
ufo254

Własnie
Widziałem "horror" Mama i tam nie było ani jednej strasznej sceny. Strasznie się przy tym wynudziłem.
Za to Sinister 2 bardzo fajnie się oglądało, w niektórych scenach potrafi przestraszyć.

ocenił(a) film na 8
mr_miller

Najlepsze w Sinisterze jest to ze od samego poczatku do konca jest super napiec, ktore nadrabia na brak jakiegos wielkiego zaskoczenia. No a co do Mamy to sam wiesz ze nawet nie ma o czym rozmawiac ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones