PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=712595}

Sinister II

Sinister 2
5,8 45 740
ocen
5,8 10 1 45740
4,7 3
oceny krytyków
Sinister II
powrót do forum filmu Sinister II

PO SEANSIE

ocenił(a) film na 8

Myślę,że film ''Sinister 2'' jesli miałabym go ocenić jako odrębny film, nie kontynuacje, dostałby wyższą ocenę. Dodatkowy punkt za soundtrack , który jest genialny,tak samo jak w pierwszej części, dwójka jednak moim zdaniem troszke gorsza niz ierwsza część. Jedynka miała ''to cos''. Zastanawiające momenty chociażby z tymi filmikami, kto je nagrywał, miał nutkę niepewności, w dwójce niestety wszystkie karty zostały odsłonięte i wiedziałam mniej więcej czego się mogę spodziewać.

Film sam w sobie bardzo dobry, a postać samego bughula wymyślona genialnie, pewnie nie jednej osobie będzie się snił po nocach :D

Będąc na seansie, a tak dokładniej to kończąc go , gdy światła sie zapaliły zobaczyłam rodzinkę z dziećmi w wieku max 12 lat, nie wiem i nie rozumiem jak można brać dziecko na taki film.. tym bardziej,że sa tam pokazywane drastyczne sceny jak chociażby filmik z kościoła, krokodylami i wiele innych ,nie chciałabym spoilerować, ale najwidoczniej już nic mnie w dzisiejszym świecie nie zdziwi...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones